ССО взяла під охорону три судові установи у Полтаві та Івано-Франківську

17:15, 6 декабря 2019
З 6 грудня три суди охоронятиме Служба судової охорони.
ССО взяла під охорону три судові установи у Полтаві та Івано-Франківську

У п’ятницю, 6 грудня, у Полтаві ще дві установи системи правосуддя міста перейшли під цілодобову охорону співробітників Територіального управління Служби судової охорони: Господарський суд Полтавської області та Октябрський районний суд міста Полтави. Про це повідомляє прес-служба ССО.

З початком виконання завдань з охорони цих судових установ співробітників Служби привітав начальник Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області полковник Служби судової охорони Олександр Аленін.

Він побажав співробітникам успіхів у виконанні завдань з охорони судів та забезпечення правопорядку під час судових засідань, нагадав, що від професіоналізму та дотримання слів Присяги залежить довіра й повага громадян до Служби та ефективність несення служби.

Також під надійну охорону Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області було взято Тисменицький районний суд.

Це вже четверта будівля суду в Івано-Франківську, яка перейшла під охорону Служби судової охорони.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області полковник Служби судової охорони Андрій Маланій та заступник керівника апарату Тисменицького суду Назарій Дмитрук привітали співробітників Служби, наголосили на ввічливому ставленні до відвідувачів будинку правосуддя і побажали їм успіхів у службі.

4 грудня співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області прийняли під цілодобову охорону Восьмий ААС.

Голова Восьмого ААС у своєму вітальному слові зазначив, що Служба судової охорони є складовою частиною судової влади України та покликана забезпечувати надійний захист учасників судового процесу та працівників апарату суду, підтримувати громадський порядок у суді, гарантувати особисту безпеку суддів.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Служба судової охорони забезпечує безпеку вже в 43 судових установах.

Також повідомлялося, що ССО взяла під охорону Вищий антикорупційний суд.

Крім цього, ССО взяла під охорону дві судові установи на Вінниччині та Буковині.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Paperless и отмена штампа в паспорте: как это будет работать
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Богдан Гриновецький
    Богдан Гриновецький
    голова Івано-Франківського апеляційного суду
  • Ігор Смолій
    Ігор Смолій
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
загрузка...