Карантинні заходи можуть посилити: глава МОЗ Ємець звернувся до українців

19:32, 18 марта 2020
Ілля Ємець заявив, що у разі необхідності в Україні введуть ще більш жорсткий режим, навіть якщо це комусь не подобається.
Карантинні заходи можуть посилити: глава МОЗ Ємець звернувся до українців
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець звернувся до українців у зв’язку з посиленням обмежень під час карантину. Про це повідомляється на сайті МОЗ.

«Шановні українці! Влада запровадила карантин. Обмежено  режим роботи транспорту, зачинені кафе, бари, ресторани. На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Я ще раз наголошую, ситуація вкрай серйозна. Не ставте під загрозу своє здоров’я  та здоров’я ваших близьких.

Занотуйте: карантин - це не канікули чи відпустка. Якщо ви не пішли на роботу, це не означає, що треба ходити в гості до друзів. Ми наполягаємо, щоб ви залишалися вдома. Самоізоляція  - це нова життєва філософія всіх свідомих людей по всьому світу. Не будьте байдужими до друзів та знайомих. Всіма способами пропагуйте домашній режим. Прості речі рятують життя!

Влада робить дуже правильні кроки, і у разі необхідності ми будемо вводити ще більш жорсткий режим. Навіть якщо це комусь не подобається. Під загрозою невидимого ворога всі державні органи синхронізовано працюють у посиленому режимі. Наш обов’язок - захистити український народ. Друзі, піклуйтеся одне про одного», — йдеться в зверненні голови МОЗ.

 Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що з 17 березня максимально обмежили пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України.

Також у Київській області ввели режим надзвичайної ситуації.

 А ще почали випробування вакцини від коронавірусу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Руслан Гринчук
    Руслан Гринчук
    суддя Хмельницького апеляційного суду
  • Надія Губенко
    Надія Губенко
    суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді