Кличко звернувся до МВС щодо посилення контролю за дотриманням киянами обмежувальних заходів

12:25, 24 марта 2020
З проблемою потенційно інфікованих людей на вулицях і загрозою швидкого розповсюдження інфекції столиця залишається сам-на-сам, – Віталій Кличко.
Кличко звернувся до МВС щодо посилення контролю за дотриманням киянами обмежувальних заходів
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, у чому тривожність сьогоднішньої ситуації. Останніми днями в столицю спецрейсами з-за кордону прибувають десятки тисяч українців. Про це наголосив міський голова на своєму Telegram-каналі.

«Протестовано на коронавірусну інфекцію в столиці на сьогодні 1 297 киян. Офіційно зареєстрованих – 28 випадків захворювання. Переважна більшість киян, що захворіли, привезли інфекцію з поїздок за кордон.

Рішення про повернення українських громадян ухвалювало Міністерство закордонних справ України. А з проблемою потенційно інфікованих людей на вулицях і загрозою швидкого розповсюдження інфекції столиця залишається сам-на-сам. Я переконаний, всі профільні державні органи повинні долучитися до контролю за станом здоров’я людей, які прибувають. До контролю того, в яких санітарно-епідеміологічних нормах приймають пасажирів у аеропорту. Там же натовпи і черги! 

А також суворо інформувати людей на кордоні, що всі, хто прилетів, мають 2 тижні  перебувати вдома на самоізоляції. І розуміти, яку нестимуть відповідальність за порушення такого зобов'язання.

Окремо, я звертаюся до МВС – посилити контроль за дотриманням киянами обмежувальних заходів. А також – підприємствами та установами – за виконанням ними заходів з організації дистанційної роботи співробітників», - зазначив Віталій Кличко.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, що ще в трьох областях України введено надзвичайний стан.

У Києві продовжують фіксувати нові випадки коронавірусу.

Також ми повідомляли, що українські банки будуть відмовляти в обслуговуванні клієнтам з високою температурою, а КМДА видала 127 тис. спеціальних квитків на транспорт.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабміну з проханням відмінити ПДВ на комунальні послуги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Дмитро Боровков
    Дмитро Боровков
    заступник голови Залізничного районного суду м. Львова