Крок до реформування системи охорони здоров’я: Степанов створив медичну раду при МОЗ

11:28, 3 июля 2020
Основними завданнями медичної ради є розробка та внесення міністру охорони здоров’я пропозицій щодо реформування системи охорони здоров’я.
Крок до реформування системи охорони здоров’я: Степанов створив медичну раду при МОЗ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав наказ про створення медичної ради при МОЗ. Про це глава відомства заявив на традиційному брифінгу у п’ятницю, 3 липня.

Так, рада складається з фахівців інфекційних захворювань, фахівців-спеціалістів з кардіології, кардіохірургії, онкології, сімейної медицини.

За словами Степанова, основними завданнями медичної ради є розробка та внесення міністру охорони здоров’я пропозицій щодо реформування системи охорони здоров’я.

Надання пропозицій щодо визначення пріоритетів стосовно використання міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром якої визначено Міністерство охорони здоров’я, для впровадження реформ.

«Тобто, будь-яка міжнародна технічна допомога, або будь-яке кредитування. В тому числі, я вважаю, треба радитися з нашими спеціалістами де саме використати - більш ефективне використання. І надання пропозицій щодо впровадження у практику закладів охорони здоров’я нових та існуючих медичних технологій», - зазначив Степанов.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я звернулось до відповідних органів з вимогою посилити контроль карантину в транспорті та супермаркетах.

Також у Кабміні заявили про наближення України до нової хвилі COVID-19.

Додамо, що станом на 3 липня в Україні 46 763 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1212 летальних, 20 558 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 876 нових випадків.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Як на Комітеті з питань правової політики обговорювали судову реформу Зеленського
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Вадим Кузнецов
  Вадим Кузнецов
  судья Центрального апелляционного хозяйственного суда
 • Оксана Олейник
  Оксана Олейник
  судья Высшего антикоррупционного суда
 • Владимир Гевко
  Владимир Гевко
  судья Хозяйственного суда Тернопольской области
загрузка...