Оприлюднено зразки тестових завдань для учасників добору в Офіс Генпрокурора

13:45, 4 сентября 2020
Зразки тестових завдань та правила складання іспиту на загальні здібності та навички в рамках добору в Офіс Генерального прокурора.
Оприлюднено зразки тестових завдань для учасників добору в Офіс Генпрокурора

Наказом Генерального прокурора для успішного складення тестування на загальні здібності та навички встановлено прохідний бал – 93. Про це повідомляє прес-служба ОГП.

Тестування буде проводитись шляхом оцінки інтелектуальних здібностей, а саме вербального та абстрактно-логічного інтелекту. Тестування побудоване на завданнях різного типу, рівня складності та оснащене адаптивним механізмом вибору системою запитань. Усього іспит складатиметься з 60 запитань (кожен блок включає 30 запитань), що обираються системою у довільному порядку за допомогою адаптивного механізму. Такий механізм передбачає вибір системою кожного наступного питання із урахуванням індексу складності попереднього. Таким чином, при наданні правильної відповіді на запитання, наступне буде запропоноване із підвищеним рівнем складності. Це забезпечує більш точне вимірювання здібностей кожного респондента.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Офіс Генпрокурора прозвітував про поновлення розслідування кримінальних проваджень щодо катувань.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа системи оплати праці державних службовців: коментар голови НАДС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Елена Кунец
  Елена Кунец
  судья Сумского окружного административного суда
 • Юлия Бойченко
  Юлия Бойченко
  судья Запорожского окружного административного суда
 • Сергей Балац
  Сергей Балац
  судья Хозяйственного суда Киева
загрузка...