Стало відомо, чи можна оскаржити неврахування ДПС таблиці даних

19:10, 28 сентября 2020
У випадку неврахування таблиці даних платник має право подати її повторно, але рішення ДПС можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.
Стало відомо, чи можна оскаржити неврахування ДПС таблиці даних

Податківці зазначили, що подання таблиці даних передбачено Порядком №1165. Про це повідомляє пресслужба ДПС.

Таблиця даних платника податку - зведена інформація, що подається платником податку до контролюючого органу, щодо кодів видів економічної діяльності платника податку згідно з Класифікатором видів економічної діяльності, кодів товарів згідно з УКТЗЕД та/або кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються та/або придбаваються (отримуються) платником податку, ввозяться на митну територію України (пункт 2 Порядку).

Платник податку подає до ДПС таблицю даних платника податку за встановленою формою разом з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку. Таблиця даних платника податку подається платником податку в електронній формі засобами електронного зв’язку з урахуванням вимог Законів України «Про електронні довірчі послуги», «Про електронні документи та електронний документообіг» та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого Мінфіном (пункт 23 Порядку).

Таблиця даних платника податку з поясненнями розглядається комісією регіонального рівня протягом п’яти робочих днів після її отримання. Комісія регіонального рівня приймає рішення про врахування або неврахування таблиці даних платника податку, яке надсилається платнику податку в порядку, встановленому статтею 42 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (пункт 16 Порядку).

Відповідно до пункту 56.1 статті 56 Податкового Кодексу України рішення, прийняті контролюючим органом, можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку.

Одночасно повідомляємо, згідно Порядку таблиця даних платника підлягає врахуванню у разі надходження до контролюючого органу відповідного судового рішення, яке набрало законної сили.

Наразі ДПС здійснюються всі відповідні заходи по забезпеченню, у найкоротші строки, можливості виконання судових рішень щодо врахування таблиці платника ПДВ з урахуванням вимог діючого законодавства. Про реалізацію зазначених змін платників податків буде проінформовано на офіційному порталі ДПС.

Також зазначається, що в разі неврахування таблиці даних платника податків, платник має право подати її повторно.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомлялачи слід узгоджувати з ДПС відчуження майна у податковій заставі.

Додамо, чи має право ДПС перевіряти дотримання законодавства про працю.

А ще відомо, як повернути надміру сплачений ЄСВ.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Атестація прокурорів місцевих прокуратур: враження прокурорів від іспиту
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Ирина Шевченко
  Ирина Шевченко
  судья Сумского окружного административного суда
 • Александр Мамалуй
  Александр Мамалуй
  судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
 • Татьяна Вивдиченко
  Татьяна Вивдиченко
  судья Шестого апелляционного административного суда
загрузка...