5 рекомендацій боржнику виконавчого провадження під час карантину

19:17, 26 октября 2020
Українцям пояснили, як уникнути заборгованості, сплатити борг, або навіть позбутися статусу боржника у період карантину.
5 рекомендацій боржнику виконавчого провадження під час карантину

Член Асоціації приватних виконавців України Андрій Филипів надав п’ять порад, як уникнути заборгованості, сплатити борг, або навіть позбутися статусу боржника у період карантину. Інформацію він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Як уникнути заборгованості, сплатити борг, або навіть позбутися статусу боржника у період карантину?

До вашої уваги 5 рекомендацій боржнику виконавчого провадження.

Залишайтесь вдома

Сучасні технології дозволяють виконувати судове рішення не виходячи з дому. Перевірте інформацію про себе в Реєстрі боржників, ознайомтеся з матеріалами виконавчого провадження онлайн, сплатіть заборгованість за допомогою інтернет-банкінгу або QR-коду, який зазначається в постанові про відкриття виконавчого провадження. І все це дистанційно.

Будьте відповідальними

Іноді боржник легковажить і уникає виконання обов’язків, що призводить до небажаних наслідків: збільшення витрат виконавчого провадження, застосування заходів примусового виконання, адміністративної/кримінальної відповідальності. Не створюйте собі зайвих проблем. Завжди пам’ятайте: «Порядний той, хто своє право вимірює своїм обов'язком».

Не зволікайте з виконанням

Проблема не вирішиться сама собою. Судове рішення обов’язкове до виконання, тож виконувати його доведеться у будь-якому випадку. Віддалено маємо чудову нагоду працювати вдвічі продуктивніше, ретельніше планувати власний бюджет, розвиватись у нових напрямках та отримувати від цього додаткові надходження.

Будьте на зв’язку з виконавцем

Піти на діалог із виконавцем - розумніше, ніж уникати його. Це дає змогу отримати більш детальну інформацію по справі, обговорити подальші кроки врегулювання ситуації, і, можливо, прискорити її вирішення. Як правило, приватні виконавці - це колишні адвокати, слідчі, юристи з багатим практичним досвідом, який деякі боржники помилково недооцінюють. Адже приватні виконавці завжди доводять справу до кінця. Не уникайте контакту, співпрацюйте, знайдіть дані виконавця в Єдиному реєстрі приватних виконавців України або на вебсайті Мін'юсту України, і повідомте його про зміну місця вашого проживання, роботи, самостійного виконання рішення, тощо. Всі необхідні документи та запити можна надіслати поштою або за допомогою засобів електронного зв’язку.

Не панікуйте

Пандемія мине, карантин закінчиться, життя налагодиться. Бережіть спокій у душі.

Цінуйте близьких, приділяйте їм більше уваги і частіше обіймайте. Адже обійми мають цілющу і заспокійливу дію на нервову систему», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, яка заборгованість вважається безнадійною.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Пленум Верховного Суда обсуждает конституционность Этического совета по проверке ВСП, ОНЛАЙН
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Світлана Мартьянова
  Світлана Мартьянова
  голова Франківського районного суду м. Львова
 • Іван Феєр
  Іван Феєр
  суддя Закарпатського апеляційного суду
 • Віталій Василик
  Віталій Василик
  заступник Міністра юстиції України
загрузка...