Ірина Венедіктова розповіла про перебіг атестації прокурорів місцевих прокуратур

19:19, 30 октября 2020
Генпрокурор провела зустріч з представниками Посольства США в Україні.
Ірина Венедіктова розповіла про перебіг атестації прокурорів місцевих прокуратур
ОГП

У п’ятницю, 30 жовтня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася з представниками Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. У заході взяли участь Директор відділу технічної допомоги правоохоронним органам України Сара Лангенкамп, Радник з правових питань Департаменту юстиції Посольства Джон Енгстром, координатор програм та радник з правових питань Олена Кустова, а також Директор Міжнародної організації з розвитку права в Україні Леван Дучідзе. Про це повідомляє ОГП. 

Ірина Венедіктова розповіла про перебіг атестації прокурорів місцевих прокуратур. Генеральний прокурор зазначила, що наразі завершується її перший етап – тестування на знання законодавства. Попри пандемію, участь у ньому взяла велика кількість прокурорів, що свідчить про довіру до реформи.

«Немає підстав сумніватися, що ми активно рухаємся у реформі, головна її ідея втілюється у життя. Вже маємо перші результати роботи обласних прокуратур і сподіваємося, що на початку 2021 року запрацюють нові окружні прокуратури. Ми зосереджуємося на легітимності всіх процесів, щоб у підсумку ми одержали оновлений дієвий орган, якому довіряє суспільство», - зауважила Ірина Венедіктова.

Також Генпрокурор зазначила, що напередодні Комісія з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі обрала голову та секретаря.

Директор відділу технічної допомоги правоохоронним органам України Посольства США в Україні Сара Лангенкамп відзначила прогрес в старті конкурсу на керівника САП. Також вона додала, що процеси, які на даний час тривають в органах прокуратури, є дуже важливим, а зусилля Офісу цілковито підтримуються міжнародними партнерами.

Радник з правових питань Департаменту юстиції Посольства США в Україні Джон Енгстром повідомив про готовність надавати експертну підтримку Офісу Генпрокурора та організовувати тренінги, зокрема в питаннях антикорупційної політики, боротьби з відмиванням коштів, щодо повернення активів, протидії торгівлі людьми та іншим порушенням прав людини.

Генпрокурор зазначила, що Офісу буде цікавий досвід американського експерта також в питаннях стандартизації роботи прокурорів, оцінки їхньої діяльності та забезпечення незалежності.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Почему сотрудники киевского метро вышли на митинг и требуют повысить проезд до 21 грн
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Віра Фоміна
  Віра Фоміна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Зіновій Гавдик
  Зіновій Гавдик
  суддя Львівського окружного адміністративного суду
 • Віктор Данилишин
  Віктор Данилишин
  суддя Окружного адміністративного суду міста Києва
 • Сергій Клопот
  Сергій Клопот
  суддя Чернігівського окружного адміністративного суду
 • Василь Ключкович
  Василь Ключкович
  суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
загрузка...