Мін’юст реформував Вищу кваліфікаційну комісію нотаріату

15:21, 2 ноября 2020
Нотаріальна спільнота України вперше в історії отримала переважну більшість у складі Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату (ВККН).
Мін’юст реформував Вищу кваліфікаційну комісію нотаріату

Сьогодні було «перезавантажено» персональний склад Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату (ВККН), до якої увійшли три представники Міністерства та одинадцять нотаріусів. Про це повідомляє заступник міністра юстиції Ольга Оніщук у «Фейсбук».

«Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 02.11.2020 № 3811/5, до нового складу ВККН увійшли лише три представники Міністерства та одинадцять нотаріусів, які будуть здійснювати свої повноваження протягом найближчих трьох років.

Відтак повноваження щодо здійснення контролю за рішеннями Комісії були передані нотаріальній спільноті України, яка отримала переважну більшість у складі ВККН», - сказано у повідомленні.

Окрім того, вперше в історії нотаріату незалежної України ВККН очолила представниця нотаріальної спільноти, голова відділення нотаріальної палати в Рівненській області, приватний нотаріус Острозького районного нотаріального округу – Бернацька Інна Михайлівна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Налоговый Майдан: почему протестуют ФОПы
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Лилия Максименко
  Лилия Максименко
  судья Запорожского окружного административного суда
 • Юрий Подоляк
  Юрий Подоляк
  заместитель председателя Хозяйственного суда Киевской области
 • Ирина Приходько
  Ирина Приходько
  судья Хозяйственного суда Киева
загрузка...