У Шостому ААС посилили протиепідемічні заходи

18:16, 4 ноября 2020
На пунктах пропуску до приміщень суду запровадити обов’язковий вхідний санітарний контроль, за результатами якого не допускати до приміщень суду осіб з ознаками інфекційних захворювань.
У Шостому ААС посилили протиепідемічні заходи

 У Шостому апеляційному адмінсуді у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні оновлено заходи запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Про це повідомляє пресслужба суду. 

"Рішенням зборів суддів від 16 березня 2020 року «Про заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» (зі змінами) до закінчення строків дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, вирішено:

  • заборонити вхід до приміщень суду з вільним (загальним) доступом та з обмеженим доступом особам, які не є учасниками справ (представниками учасників справ), що перебувають у провадженні Шостого апеляційного адміністративного суду;
  • на пунктах пропуску до приміщень суду запровадити обов’язковий вхідний санітарний контроль, за результатами якого не допускати до приміщень суду осіб з ознаками інфекційних захворювань (зокрема, якщо температура тіла вище 37,2 °С).

Залишайтеся свідомими та не нехтуйте обмеженнями й правилами перебування в суді ", - йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Дніпропетровський окружний адміністративний суд повідомляв про ще два лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19 у працівників суду, які працюють в приміщеннях суду за адресами: вул. Академіка Чекмарьова, 5 та вул. Академіка Янгеля, 4.

Крім того, у Шевченківському районному суді м. Києва усі справи знімаються з розгляду через коронавірус.

Нагадаємо, Оболонський райсуд Києва припинив розгляд справ у присутності учасників судового процесу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Реформа системи оплати праці державних службовців: коментар голови НАДС
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Инна Коваленко
    Инна Коваленко
    судья Днепровского районного суда Киева
загрузка...