Справа БО «Фонд Пам’яті «Бабин Яр»: яке рішення прийняв ОАСК

17:11, 17 ноября 2020
Суд скасував штраф на 75 тисяч гривень.
Справа БО «Фонд Пам’яті «Бабин Яр»: яке рішення прийняв ОАСК

Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи за позовом Благодійної організації «Фонд Пам’яті «Бабин Яр» до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, передає офіційний сайт ОАСК.

Серед вимог вказаного позову – визнати протиправним та скасувати податкове повідомлення-рішення ГУ ДПС у м. Києві в частині застосування штрафу у розмірі понад 75 тис. грн за порушення граничних строків реєстрації податкової накладної. Розгляд справи відбувався в порядку спрощеного позовного провадження.

«В ході розгляду справи суд встановив, що відповідачем при винесенні оскаржуваного податкового повідомлення-рішення було порушено приписи частини другої статті 2 Кодексу адміністративного судочинства України. З огляду на це, ОАСК задовольнив позов Благодійної організації «Фонд Пам’яті «Бабин Яр» до ГУ ДПС у м. Києві та скасував податкове повідомлення-рішення в частині застосування штрафних санкцій. 

Рішення суду набирає законної сили в строк і в порядку, які передбачені статтею 255 КАСУ та може бути оскаржене в апеляційному порядку протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ОАСК анулював реєстрацію Міжнародного фонду «Відродження» як платника ПДВ. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Налоговый Майдан: почему протестуют ФОПы
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Лилия Максименко
  Лилия Максименко
  судья Запорожского окружного административного суда
 • Юрий Подоляк
  Юрий Подоляк
  заместитель председателя Хозяйственного суда Киевской области
 • Ирина Приходько
  Ирина Приходько
  судья Хозяйственного суда Киева
загрузка...