НААУ випустить збірник поезії сучасних адвокатів

16:20, 16 января 2021
До збірника увійдуть твори переможців і учасників Першого всеукраїнського конкурсу серед адвокатів «Адвокатська ліра».
НААУ випустить збірник поезії сучасних адвокатів

Національна Асоціація Адвокатів України за ініціативою Комітету з гуманітарних питань і творчих ініціатив та у співпраці з Центром досліджень адвокатури і права готує до друку антологію поезії сучасних адвокатів. Про це повідомляє офіційний сайт НААУ.

До збірника увійдуть твори переможців і учасників Першого всеукраїнського конкурсу серед адвокатів «Адвокатська ліра», що відбувся восени 2020 року, а також творчі доробки всіх охочих адвокатів.

«Саме тому НААУ оголошує про початок збору матеріалів для випуску збірника поезії сучасних адвокатів, що буде тривати з 13 січня 2021 року і до 1 лютого 2021 року включно.

Вимоги:

Твори для збірника надавати у кількості не більше 10 віршів, набрані у текстовому редакторі, на електронну пошту: advokatskalira@gmail.com. Також разом із творами окремим файлом додавати коротку біографічну довідку про автора, контакти та фото (портрет, розмір 640х400).

До публікації у збірнику допускаються поетичні твори державною мовою України, а також мовами національних меншин, що проживають в Україні, та будь-якою мовою з авторським перекладом творів державною мовою України.

Варто зазначити, що збірник поезії сучасних адвокатів буде ілюстровано картинами адвокатів-художників.

Тож запрошуємо талановитих адвокатів долучитись до випуску Збірки й поділитися з адвокатською спільнотою своїми творчими здобутками!», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що П’ятий апеляційний адміністративний суд оприлюднив судову практику щодо розміру гонорару адвоката.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Иващук
    Владимир Иващук
    судья Ровненского апелляционного суда
загрузка...