Укрзалізниця поєднає Чернігів із західними та центральними областями України

19:30, 2 июня 2021
Продовження маршруту забезпечить сполучення Чернігова з Житомирською, Львівською, Івано-Франківською, Вінницькою, Хмельницькою та Чернівецькою областями.
Укрзалізниця поєднає Чернігів із західними та центральними областями України
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

З 1 липня цього року Укрзалізниця подовжує до Чернігова маршрути поїздів № 43/44 Івано-Франківськ  Київ та № 118/117 Чернівці — Київ. Так, поїзди курсуватимуть із зупинкою на станції Ніжин. Маршрути подовжені лише на період масових літніх перевезень.

Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Поїзд № 43/44 Івано-Франківськ — Київ  Чернігів відправлятиметься з Івано-Франківська о 21:55 та прибуватиме до Чернігова о 12:43. У зворотному напрямку відправлення о 14:40 та прибуття до Івано-Франківська о 05:43. Крім того, поїзд курсуватиме через день.

Поїзд № 118/117 Чернівці — Київ  Чернігів з Чернівців відправлятиметься о 19:46 та прибуватиме до Чернігова о 12:06. У зворотному напрямку відправлення о 16:09 та прибуття до Чернівців о 07:57. Поїзд курсуватиме у певні дні тижня.

Продовження маршруту цих пасажирських поїздів до станції Чернігів забезпечить сполучення Чернігова з Житомирською, Львівською, Івано-Франківською, Вінницькою, Хмельницькою та Чернівецькою областями. Зазначені поїзди об’єднають такі важливі туристичні центри, як Чернігів, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Львів та Івано-Франківськ.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що посадовця «УЗ» підозрюють у розкраданні майже 750 тисяч гривень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Telegram канал Sud.ua
Закон об усилении мобилизации: военный учет и другие изменения для украинцев за границей
Главное о суде