У Миколаєві запустили чат-бот для спілкування з поліцією

20:10, 7 июня 2021
Поки що структура чат-боту складається із шести розділів.
У Миколаєві запустили чат-бот для спілкування з поліцією
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Співробітники відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області на базі месенджеру Telegram розробили чат-бот під назвою «Ювенальна превенція Миколаївської області».

Чат-бот створили для того, щоб забезпечити належну превентивну роботу в дитячому середовищі, налагодити більш тісну комунікацію працівників ювенальної превенції із дітьми та їхніми батьками, оперативно реагувати на надзвичайні події за участю дітей.

Про це повідомляє пресслужба ВЮП УПД ГУНП в Миколаївській області.

Так, структура зазначеного чат-боту складається із шести розділів:

І розділ «Знайти працівника»

У цьому розділі користувач, обравши район та об’єднану територіальну громаду, у якій мешкає, отримає інформацію про ювенального поліцейського, який закріплений за територією, а саме: прізвище, ім’я, по батькові разом із фотокарткою поліцейського; адресу підрозділу, в якому працює; номери телефонів чергової частини підрозділу та мобільний номер працівника поліції; електронну адресу та номери телефонів соціальних служб, із якими співпрацює поліцейський у сфері захисту прав дитини.

Аналогічну інформацію мешканці області зможуть отримати і про поліцейських офіцерів громади (ПОГ). Наразі, в 5 ОТГ (Олександрівська, Бузька, Ольшанська, Галицинівська та Шевченківська ОТГ) працює 7 таких поліцейських. Із збільшенням кількості поліцейських офіцерів громад інформацію до чат-боту буде доповнено.

ІІ Розділ «Карта»

Цей розділ було створено для зручності користувачів чат-боту та оперативності реагування на події за участю дитини, передбачено можливість скористатись Google картою, на якій позначені всі територіальні (відокремлені) підрозділи поліції та поліцейські станції області.

ІІІ Розділ «Нормативна база»

До зазначеного розділу додано посилання на нормативно-правові акти, якими керуються ювенальні поліцейські у сфері захисту прав та законних інтересів дітей (Конституція України, Закон України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Закон України «Про Національну поліцію України», Конвенція ООН «Про права дитини» тощо).

ІV Розділ «Вакансії»

З метою підвищення іміджу професії поліцейського у розділі розміщені актуальні оголошення про умови проведення конкурсів та відбору на посади поліцейських Національної поліції України з посиланням на офіційний сайт.

V Розділ «Знайти нас у мережі інтернет»

У даному розділі користувачі чат-боту зможуть дізнатись про останні новини в офіційних інтернет-ресурсах Головного управління Національної поліції в Миколаївській області на сторінках мережі Facebook «Ювенальна превенція Миколаївської області», Служби розшуку дітей, а також новини чат-боту «СТОП насильству».

Усі небайдужі громадяни, волонтери, представники громадськості матимуть можливість ознайомитися із орієнтуваннями щодо пошуку безвісно зниклих дітей, які самовільно залишили місце мешкання, та долучитися до їхнього розшуку.

VІ Розділ «Задати запитання - отримати відповідь»

У разі виникнення необхідності щодо отримання консультації чи відповіді на те чи інше запитання користувач може поставити його безпосередньо співробітнику поліції за допомогою створеної групи у менсенджері «Telegram». За веденням даної групи закріплено два співробітника відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Миколаївській області, які постійно моніторять повідомлення, що надійшли та надають відповіді на запитання користувачів.  

Також ми писали про те, що Мінцифра запустила платформу СВОЇ: адмінпослуги, місцеві заклади та служби.

Додамо, що «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що МЗС запустило чат-бот для підтримки українських громадян за кордоном.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

 

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Валентина Юрченко
    Валентина Юрченко
    суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді
  • Олександр Мельник
    Олександр Мельник
    суддя Миколаївського окружного адміністративного суду