945 кримінальних проваджень за колабораціонізм та 3049 знайдених зниклих дітей: війна в цифрах від Нацполіції

08:36, 8 июля 2022
Поліція розпочала більш як 890 кримінальних проваджень за фактами незаконного переправлення через державний кордон чоловіків, які підпадають під мобілізацію.
945 кримінальних проваджень за колабораціонізм та 3049 знайдених зниклих дітей: війна в цифрах від Нацполіції
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

Національна поліція прозвітувала про роботу за 19 тижнів повномасштабної війни. Так, за словами голови Нацполіції Ігоря Клименко, поліція за час широкомасштабної війни отримала та опрацювала понад 3 млн звернень від громадян. Про це сказано на порталі МВС.

Загалом за час широкомасштабної війни поліція:

«Отримала та опрацювала понад 3 млн звернень від громадян.

Розпочала майже 22 тисячі кримінальних проваджень за фактами злочинів, вчинених військовослужбовцями РФ та їх пособниками. В межах цих проваджень вже оголошено 359 підозр фігурантам, у тому числі й заочних.

Відкрила 945 кримінальних проваджень за колабораціонізм. 163 особи - в статусі підозрюваних. 69 обвинувальних актів уже передано в суд.

Викрила 99 ДРГ та затримала понад 1,4 тисячі осіб за підозрою у диверсійній діяльності.

Зафіксувала більше 21,5 тисячу майнових злочинів, з яких понад 20,7 тисяч – крадіжки. Більш як 4,4 тисячі підозрюваних осіб встановлено.

Зібрала у спецбазі "Блокпост" дані про понад 2,2 млн осіб, які перебувають у розшуку, є учасниками  незаконних збройних формувань або можуть бути причетними до колабораційної чи диверсійної діяльності. В результаті під час перевірки на блокпостах поліцейські виявили більше 370 розшукуваних та майже 3 тисячі підозрілих осіб, ймовірно причетних до незаконної діяльності.

Розпочала більш як 890 кримінальних проваджень за фактами незаконного переправлення через державний кордон чоловіків, які підпадають під мобілізацію. Підозри за цю протиправну діяльність отримали понад 450 осіб. Більше 300 матеріалів скеровані до суду.

Зареєструвала понад 290 кримінальних проваджень за розкрадання гуманітарної допомоги та благодійних пожертв. 47 осіб отримали повідомлення про підозру за скоєння цих злочинів.

Знайшла 3049 зниклих дітей. 185 діток ще розшукуємо.

Заблокувала понад 4,2 тисячі ворожих інформканалів із загальною аудиторією більше 31 млн користувачів».

Також ми розповідали, що на одному з блокпостів гвардійці зупинили авто з 1 млн 700 тисячами доларів в багажнику – МВС.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва