Європарламент позбавив недоторканності Ж.-М.Ле Пена

09:16, 15 червня 2017
Таке рішення було прийнято на вимогу французької влади, які проводять стосовно 88-річного політика кримінальне розслідування.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Європейський парламент позбавив депутатської недоторканності засновника французької партії «Національний фронт» Жана-Марі Ле Пена.

Відповідна резолюція була прийнята на сесії ЄП в Страсбурзі, повідомляє ТАСС.

Таке рішення було прийнято на вимогу французької влади, які проводять стосовно 88-річного політика кримінальне розслідування. Ж.-М. Ле Пен в черговий раз звинувачується в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі.

«Запит генерального прокурора відноситься до заяви Жана-Марі Ле Пена, яку той зробив під час радіоефіру і яка містила підбурювання до дискримінації, ненависті або расового насильства, що є кримінально караним діянням згідно з французьким Кримінальним кодексом», — йдеться в резолюції Європарламенту.

Ж.-М. Ле Пен піддається подібній мірі з боку Європарламенту вже в четвертий раз. У листопаді 2016 року його позбавляли імунітету за антисемітські висловлювання.

У 1972-2011 рр. Ж.-М. Ле Пен був беззмінним лідером «Національного фронту», після чого партію очолила його дочка Марін Ле Пен. До Європарламенту Ж.-М. Ле Пен обирається з 1984 року.

 

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
 • Оксана Козак
  Оксана Козак
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
 • Катерина Головіна
  Катерина Головіна
  суддя Господарського суду міста Києва
 • Руслан Ватаманюк
  Руслан Ватаманюк
  суддя Сьомого апеляційного адміністративного суду