Україна отримає додаткові торгові пільги

16:00, 4 липня 2017
Європарламент проголосував за додаткові торгові преференції для України.
Україна отримає додаткові торгові пільги
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

«За» проголосували 566 депутатів, «проти» — 96.

Про це передає Європейська правда.

«Ми досягли згоди під час тріалогу, тому що Україна розраховує на нашу підтримку. Ми повинні пам'ятати, що український уряд намагається проводити реформи на тлі наслідків нелегальної агресії Криму, а також військового конфлікту на сході, спровокованого Росією. Надаючи нові преференції, ми хочемо підтримати продовження реформ і дати поштовх для збільшення обсягів торгівлі», — повідомив доповідач з українського питання, євродепутат Ярослав Валенса.

Згідно з домовленостями, квоти на томати, пшеницю, кукурудзу і мед будуть збільшені, але не в тому обсязі, як пропонувалося раніше Європейською комісією.

Так, повідомляється, що встановлені наступні річні квоти: для меду — 2,5 тис. т, томатів оброблених — 3 тис. т, пшениці — 65 тис. т, кукурудзи
— 625 тис. т, ячменю — 325 тис. т.

«Преференції будуть введені на строк до трьох років, як доповнення до Угоди про поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі. Прийняте сьогодні Європарламентом рішення ще має бути затверджене Радою ЄС», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 21 червня Верховна Рада України проголосувала за проект постанови №6517 «Про Звернення до Європейського парламенту щодо запровадження додаткових торгових преференцій ЄС товарам, походженням з України».

Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Telegram канал Sud.ua
Закон про мобілізацію: наслідки для військовозобов’язаних, що буде з відстрочкою
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Володимир Макаренко
    Володимир Макаренко
    суддя Святошинського районного суду міста Києва
  • Юлія Соколовська
    Юлія Соколовська
    заступник керівника Офісу Президента України