Французька компанія Yves Rocher оприлюднила «стандарти російської краси»

18:20, 9 березня 2023
У французькій компанії косметики Yves Rocher, яка продовжує працювати в рф, оприлюднили «стандарти російської краси» і похвалили її за те, що вона не містить «домішок інших народів».
Французька компанія Yves Rocher оприлюднила «стандарти російської краси»
Джерело фото: скрін
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Французька компанія косметики Yves Rocher, яка попри агресію рф проти України, продовжує працювати у росії, оприлюднила параметри обличчя згідно з так званими «стандартами російської краси», пишуть росЗМІ.

Відповідні параметри опублікували рна сайті Московського Інституту пластичної хірургії та косметології. Також розмістили й рекламний флаєр Yves Rosher для замірів відповідності клієнток «стандартам»: на ньому показали, якими мають бути ідеальна відстань між очима, довжина носа, висота чола, аби можна було вважатися «чистими росіянками».

У компанії написали, що на тлі зростання патріотичних настроїв у рф, вони хочуть звернути увагу на унікальність і виняткову чистоту російської краси.

У повідомленні йдеться, що, мовляв, «російський генотип – відображення чистоти російської культури, особливий і яскравий приклад для тих, хто давно втратив свою первозданність і винятковість, марнотратно змішуючи свої гени з генами інших народів».

Наразі ця публікація із сайту інституту видалена.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій. 

 
Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Telegram канал Sud.ua
Закон про посилення мобілізації: військовий облік та інші зміни для українців за кордоном
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Володимир Мельничук
    Володимир Мельничук
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду