Як законопроєктом, за який Рада збирається голосувати, визначатиметься розмір компенсації за зруйноване війною житло

11:47, 20 січня 2023
Розмір компенсації визначається індивідуально для кожного власника об’єкту, виходячи з належної йому площі та вартості 1 квадратного метра, як визначить Кабмін, зазначає нардеп.
Як законопроєктом, за який Рада збирається голосувати, визначатиметься розмір компенсації за зруйноване війною житло
Зображення від freepik

Процес прийняття комісією рішення про компенсацію за зруйноване війною житло та розрахунок розміру такої компенсації є повністю прозорим та має декілька рівнів запобіжників від корупції. Це передбачено законопроєктом №7198, за який Верховна Рада збирається голосувати у другому читанні, розповідає голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Розмір компенсації визначається індивідуально для кожного власника об’єкту, виходячи з належної йому площі та вартості 1 квадратного метра, як визначить Кабмін. Тут не буде складних математичних розрахунків, це програма середньої школи! Так само легко буде й перевірити отримані цифри. У такі прості розрахунки неможливо «закласти» корупцію», - пише Шуляк.

Голова партії «Слуга Народу» зазначає, що законопроєкт передбачає, що за необхідності до складу Комісії з розгляду питань компенсації можуть залучатися (за згодою) представники держорганів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, експерти, оцінювачі, суб'єкти оціночної діяльності, представники міжнародних організацій та інші.

«Зауважу, рішення про надання компенсації підлягає затвердженню виконавчим органом ради, військової або військово-цивільної адміністрації населеного пункту», - наголосила вона.

Також ми писали, що спадкоємці можуть отримати можливість подавати заяву на компенсацію за зруйноване житло ще до отримання права на спадщину: деталі.

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Анатолій Сандурський
    Анатолій Сандурський
    заступник Голови Служби безпеки України України