5:0: Україна розгромила Вірменію у п'ятому турі Ліги Націй

18:23, 24 вересня 2022
Україна забила п'ять голів Вірменії у Лізі націй.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

У суботу, 24 вересня, у матчі п'ятого туру групового етапу Ліги націй збірна України на виїзді розгромила команду Вірменії з рахунком 5:0.

Петраков повністю змінив стартовий склад порівняно з протистоянням із Шотландією (0:3), а в основі національної команди в Єревані вийшли 11 нових гравців.

Навіть резервним складом наша команда не зазнала проблем у столиці Вірменії, розгромивши суперника з рахунком 5:0.

У першому таймі Тимчик влучним ударом замкнув класну комбінацію Циганков та Зубкова, а у другому таймі голами відзначилися Зубков, Довбик (дубль) та Ігнатенко, який забив свій перший гол за збірну.

Вірменія – Україна – 0:5

Голи: Тимчик, 22, Зубков, 57, Довбик, 69, 84, Ігнатенко, 81.

Вірменія: Юрченко, Маргарян (Монрой, 75), Чалішир, Мкоян (Восканян, 76), Амбарцумян, Дашян, Байрамян, Григорян, Бічахчян (Арутюнян, 46), Селараян (Серобян, 82), Барсегян (Шагоян).

Україна: Лунін, Качараба, Кривцов (Матвієнко, 76), Забарний, Миколенко, Ігнатенко, Сидорчук (Пихаленок, 46), Тимчик, Зубков (Мудрик, 72), Яремчук (Довбик, 67), Циганков (Ярмоленко, 66).

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.