Міністр фінансів заявив, що помилково допомогу 6500 грн отримали 25,5 тисяч чиновників – тепер треба повертати

10:13, 6 серпня 2022
Сергій Марченко заявив, Уряд виявив 25,5 тисяч осіб, які є працівниками бюджетних установ і не мали права на отримання від держави 6500 грн.
Міністр фінансів заявив, що помилково допомогу 6500 грн отримали 25,5 тисяч чиновників – тепер треба повертати
Джерело фото: focus.ua

Понад 25 тисяч українців помилково отримали виплату в 6500 гривень в рамках програми Уряду єПідтримка. Серед них - державні службовці (слід нагадати, що чимало держслужбовців, зокрема працівників апаратів судів отримують зарплату у розмірі «мінімалки»).

Отже, тепер треба повернути гроші, розповів Міністр фінансів України Сергій Марченко в інтерв'ю УНІАН.

Так, на запитання: «Зараз є інформація, що після верифікації отримувачів стягуються у деяких громадян кошти назад. Чи дійсно це так?» Марченко підтвердив ці дані.

«Так, дійсно, Мінфіном була проведена верифікація Реєстру отримувачів допомоги в рамках програми "єПідтримка" за період з 7 по 31 березня 2022 року, який містить інформацію щодо майже 4,8 млн отримувачів такої допомоги. І було виявлено 25 тисяч 524 особи, які є працівниками бюджетних установ і не мали права на отримання відповідної допомоги.

Станом на 11 липня на небюджетний рахунок Мінекономіки повернуто кошти у сумі близько 12 млн гривень, із них: майже 9 млн гривень – фізичними особами за результатами вжитих заходів щодо повернення коштів за наслідками проведеної верифікації державних виплат, а майже 3 млн грн – кошти повернуті уповноваженими банками, як невикористана одноразова матеріальна допомога в рамках програми «єПідтримка», - зауважив він.

Автор: Наталія Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Youtube Право ТВ, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Зеленський: Росія може спровокувати найбільшу в історії радіаційну аварію
Зеленський: Росія може спровокувати найбільшу в історії радіаційну аварію
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
 • Ірина Салійчук
  Ірина Салійчук
  начальник управління Верховного Суду
 • Людмила Салтан
  Людмила Салтан
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Анатолій Єрьомін
  Анатолій Єрьомін
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...