Експерти спрогнозували відповідь США на застосування ядерної зброї Росією

09:52, 26 вересня 2022
У такому разі США та країни НАТО можуть провести обмежену повітряну, ракетну та військово-морську операцію, щоб допомогти силам України витіснити армію Росії з окупованих з початку російського вторгнення територій, - експерти.
Експерти спрогнозували відповідь США на застосування ядерної зброї Росією

Експерти Atlantic Council Френсіс Шин, Дамір Марушич та Тайсон Ветцел раніше склали список потенційних реакцій Заходу, зокрема, якщо Росія застосує зброю масового знищення проти України, у тому числі тактичну ядерну зброю.

Експерти зазначають, що реакція на такі дії агресора вимагатиме від західних суспільств серйозних жертв. Напруга у відносинах із Росією зросте до нового рівня. А нормалізація буде неможлива, навіть якщо бої припиняться.

А саме йдеться про те, щоб провести каральну військову операцію, щоб повернути лінію розмежування до 24 лютого.

«США і країни НАТО повинні провести обмежену повітряну, ракетну і військово-морську операцію, щоб допомогти силам України витіснити армію Росії з територій, які були окуповані з початку російського вторгнення. Союзники знищать російські ВПС і ППО, взявши українське небо під контроль. А повітряні й ракетні удари будуть здійснені для того, щоб остаточно розбити сухопутні сили Росії, командні центри, а також сили підкріплення і логістичні маршрути. Також будуть знищені всі кораблі Чорноморського флоту, які блокують порти України. Масштаби цієї операції можуть бути розширені, щоб вигнати російські сили з усієї української території включно з Кримом і Донбасом. Цей крок - на вершині ескалаційної драбини. Тому його варто розглядати лише у випадку надзвичайної російської провокації, зважаючи, що ризик початку Третьої світової війни цілком реальний», - зазначають вони.

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Аркадій Бущенко
    Аркадій Бущенко
    суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду
  • Ірина Васильєва
    Ірина Васильєва
    суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду