Законопроект про військову допомогу Україні від США у кредит розглянуть 20 квітня – Майк Джонсон

18:50, 17 квітня 2024
Крім допомоги Україні парламентарі США розглянуть законопроект про заборону TikTok.
Законопроект про військову допомогу Україні від США у кредит розглянуть 20 квітня – Майк Джонсон
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Спікер Палати представників США Майк Джонсон оголосив, що він дотримується свого плану винести низку законопроектів про іноземну допомогу, включно з фінансуванням для України. Він сказав, що вони ці законопроекти будуть голосувати цієї суботи, 20 квітня, ввечері. Про це повідомляє CNN.

Як вказує Axios, він сказав, що тексти трьох окремих законопроектів про допомогу Ізраїлю, Тайваню та Україні – останній з яких буде структурований як позика та включатиме заходи «підзвітності» – будуть опубліковані «незабаром».

Четвертий законопроект, який об’єднує заходи щодо примусового продажу TikTok , продажу конфіскованих російських активів , а також санкцій і «протистояння росії, Китаю та Ірану», буде опублікований «пізніше сьогодні».

Ці чотири законопроекти будуть переміщені разом процедурно, тоді як інший законопроект із «основними компонентами» законопроекту республіканців про прикордонну політику епохи Трампа буде подано окремо, сказав він.

Автор: Наталя Мамченко

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Андрій Задорожний
    Андрій Задорожний
    голова комітету ВР з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Євгеній Сидоров
    Євгеній Сидоров
    суддя Шевченківського районного суду міста Києва