Представники ЄС нагадали про необхідність створення антикорупційного суду в Україні

12:46, 14 червня 2017
На початку червня під час візиту в Україну єврокомісар заявив, що Україна повинна якомога швидше запустити антикорупційні суди.
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

В ЄС знову наголосили на необхідності якнайшвидшого створення антикорупційного суду в Україні.

Про це заявили заступник голови представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен і голова Антикорупційної ініціативи ЄС Ека Ткешелашвілі, йдеться в повідомленні представництва ЄС, передає Європейська правда.

«Важко недооцінити важливість створення антикорупційного суду в Україні сьогодні», — заявила Ека Ткешелашвілі.

Метою очолюваної нею Антикорупційної ініціативи ЄС є впровадження антикорупційної політики в Україні, зокрема, шляхом підтримки знову антикорупційних органів — таких, як НАБУ і САП.

Томас Фреллесен також підкреслює важливість збереження незалежності нових антикорупційних органів — наприклад, НАБУ. За його словами, запуск антикорупційного суду в Україні дозволить замкнути ланцюг створення антикорупційних органів та отримувати реальні результати їх роботи.

«Ми впевнені, що Антикорупційна ініціатива ЄС зробить значний внесок в боротьбу з корупцією в Україні», — підсумував Томас Фреллесен.

На початку червня під час візиту в Україну єврокомісар з питань політики сусідства і переговорів про розширення Йоханнес Хан заявив, що Україна повинна якомога швидше запустити антикорупційні суди, оскільки без цього в ЄС не буде переконання, що боротьба з корупцією відбувається на всіх етапах.

 

Посилення кримінальної відповідальності: як на практиці карають за злочини у військовий час
Посилення кримінальної відповідальності: як на практиці карають за злочини у військовий час
Сьогодні день народження святкують
  • Олег Мельник
    Олег Мельник
    голова Північно-Західного апеляційного господарського суду
  • Оксана Ул’яновська
    Оксана Ул’яновська
    суддя Святошинського районного суду міста Києва