Чоловік не зміг уникнути покарання за вбивство товариша

15:55, 21 вересня 2017
Суд призначив серйозний строк чоловікові за вбивство і обкрадання товариша.
Чоловік не зміг уникнути покарання за вбивство товариша
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Чоловік через неприязні стосунки накинувся на свого товариша і заподіяв йому смертельні удари кухонним ножем.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Херсонської області.

Вироком Каховського міськрайонного суду Херсонської області від 17 листопада 2016 року його визнано винним та засуджено за ч. 2 ст. 185, ч. 1 ст. 115 КК України за те, що під час конфлікту на березі Дніпра з почуття неприязні він наніс товаришеві численні удари кухонним ножем, від яких той помер.

Після цього раніше судимий громадянин вкрав у вбитого його телефон і пневматичну зброю.

Не погоджуючись з вироком суду першої інстанції, обвинувачений в своїй апеляційній скарзі з доповненнями зазначив, що обвинувальний вирок є незаконним, висновки не відповідають фактичним обставинам кримінального провадження, стороною обвинувачення не доведена його вина в скоєнні злочинів. Засуджений просив скасувати вирок суду першої інстанції і закрити кримінальне провадження за відсутністю в його діях складу злочину.

В апеляційній скарзі захисник також просив скасувати вирок суду першої інстанції і закрити кримінальне провадження, оскільки не було встановлено достатньо докази вини особи в суді і вичерпані можливості їх отримання.

В ході судового розгляду колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Херсонської області, заслухавши доводи сторін, перевіривши матеріали кримінального провадження, підстав для скасування вироку за недоведеністю провини 26-річного чоловіка і закриття справи не знайшла.

Тому в зв'язку з відсутністю підстав для задоволення апеляційної скарги обвинуваченого колегія суддів ухвалила залишити її без задоволення, а скаргу захисника задовольнила частково, виключивши з мотиваційної частини вироку за обсягом доказів посилання суду на показання експерта. В іншому вирок залишено без змін.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Валентина Юрченко
    Валентина Юрченко
    суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді
  • Олександр Мельник
    Олександр Мельник
    суддя Миколаївського окружного адміністративного суду