Заступник прокурора вніс у декларацію неправдиву інформацію

14:36, 24 липня 2017
Недостовірні відомості містилися в декларації заступника прокурора Донецької області.
Заступник прокурора вніс у декларацію неправдиву інформацію
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Національне агентство з попередження корупції (НАЗК) внесло припис про порушення вимог законодавства прокурору Донецької області Євгену Бондаренку стосовно заступника прокурора Донецької області Григорія Коршуна.

За інформацією прес-служби НАЗК, припис внесено щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, а також інших порушень Закону «Про запобігання корупції». Зокрема, в документі йдеться, що заступник прокурора Донецької області при складанні та подачі декларації вказав недостовірні відомості.

«З метою усунення виявлених порушень НАЗК вимагає вжити заходів щодо виконання заступником прокурора Донецької області обов'язку подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік достовірних відомостей», — йдеться в повідомленні.

До слова, відповідно до абз. 2 ч. 4 ст. 45 Закону, у разі залучення суб'єкта декларування до відповідальності за неподання, несвоєчасне подання декларації або в разі виявлення в ній недостовірних відомостей, суб'єкт декларування зобов'язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями.

Нагадаємо, за неподання декларації завели справи на екс-суддю, поліцейського і депутатів.

Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Переогляд осіб з інвалідністю у законопроекті про мобілізацію: які ризики
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Тітов
    Олександр Тітов
    суддя Харківського окружного адміністративного суду