Ще один стратегічний продукт подорожчав в цьому місяці

01:00, 17 серпня 2017
Найцінніший і стратегічно важливий продукт для українців знову подорожчав. Також піднялася ціна на хліб і макарони.
Ще один стратегічний продукт подорожчав в цьому місяці
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

В липні 2017 року в Україні різко підвищилися ціни на такі важливі продукти, як сало і м'ясопродукти. Так, кілограм сала подорожчав на 5,9%, а м'ясо — на 5,1%, повідомляє Держстатистики.

У повідомленні також зазначено, що ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,6% і на 3,3% відповідно. На безалкогольні напої зросли на 0,3%. А на рис, масло, хліб і макаронні вироби ціни підвищилися на 2,4-0 8%.

Одночасно на споживчому ринку в липні істотно подешевшали овочі (на 9,2%) і яйця (9,0%). Також ціна знизилася на гречану крупу, фрукти, цукор, рибу та продукти з риби, а також на соняшникову олію.

У повідомленні згадується про те, що одяг і взуття за липень подешевшали на 4,4%, зокрема, одяг — на 4,3%, взуття — на 4,6%. Ціни на транспорт в протягом місяця в Україні залишилися без змін.

Експерти стверджують, що м'ясо до осені має подешевшати, але не сильно. Вартість свинини на споживчому ринку впаде на 3-5% (на 4-6 грн), яловичини — на 10% (на 12-14 грн).

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла про те, що «борщовий набір» в Україні рекордно подорожчав. Вартість найпопулярніших овочів зросла в 1,5-4 рази.

Раніше стало відомо, через що піднялися ціни і що чекає українського споживача восени цього року.

Також повідомлялося, що запущений спецпроект, згідно з яким щодня будуть відвідуватися супермаркети міста Києва та проводитися порівняння вартості продуктів.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Головне про суд
Сьогодні день народження святкують
  • Олександр Прилипчук
    Олександр Прилипчук
    суддя Сумського окружного адміністративного суду