Фонд гарантування виставив на продаж активи 5 банків, що ліквідуються

20:11, 24 січня 2023
Зазначається, що початкова ціна реалізації усіх лотів становить 3 810,4 млн грн.
Фонд гарантування виставив на продаж активи 5 банків, що ліквідуються
Зображення від freepik

Цього тижня, а саме 23 - 27 січня 2023 року, запланований продаж активів 5 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів.

Про це повідомляє ФГВФО.

Зазначається, що початкова ціна реалізації усіх лотів становить 3 810,4 млн грн. Із них на суму 3 304,2 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами, і 396,4 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок та інших основних засобів. Дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 109,8 млн грн, і цінні папери – за 0,1 млн грн.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • АТ «МР Банк» – на загальну суму 2 150,5 млн грн. Із них на суму 2 051,4 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитними договорами та на 99,1 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби банку.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 1 355,4 млн грн. Із них на суму 1 085,5 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, і на суму 160,1 млн грн – нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби. Дебіторська заборгованість перед банком торгуватиметься за 109,8 млн грн. Крім того, цінні папери виставлено на продаж за стартовою ціною 0,1 млн грн.
  • АТ «МЕГАБАНК» - на загальну суму 301,1 млн грн, із них на суму 167,3 млн грн виставлено права вимоги за кредитами, та на суму 133,8 млн грн нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «КБ «ЗЕМЕЛЬНИЙ КАПІТАЛ» - на суму 3,1 млн грн на продаж виставлено нерухоме майно, земельні ділянки, авто та інших основних засобів.
  • ПАТ «ЗЛАТОБАНК» - на загальну суму 0,3 млн грн на продаж виставлено основні засоби. 

Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Info news social link
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Обрання нового голови Касаційного господарського суду Верховного Суду, онлайн
Головне за день
Сьогодні день народження святкують
  • Анатолій Сандурський
    Анатолій Сандурський
    заступник Голови Служби безпеки України України