У Волинській та Рівненській областях у період з 22 по 24 лютого усі школи переводять на дистанційне навчання через можливу загрозу обстрілів армії РФ. Про це повідомляють Волинська та Рівненська ОВА.
Зважаючи на позицію МОН, прохання батьків та соціальну напругу щодо можливих провокацій ворога напередодні річниці повномасштабного вторгнення, Волинська та Рівненська ОВА рекомендувала освітнім закладам областей перевести навчання у дистанційний формат.
Раніше ми писали, що Міністерство освіти рекомендує закладам освіти перейти на дистанційну форму навчання у період з 22 по 24 лютого.
22-24 лютого заклади освіти Київщини працюватимуть дистанційно.
Підписуйтесь на наш telegram-канал t.me/sudua та на Twitter, а також на нашу сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.