Чи потрібно зберігати паперові платіжки, – пояснили в YASNO

22:36, 15 квітня 2024
YASNO радить залишити паперові квитанції в минулому та переходити до електронних.
Чи потрібно зберігати паперові платіжки, – пояснили в YASNO
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Багато українців все ще вважають, що паперові рахунки за електроенергію потрібно зберігати. Однак компанія YASNO наголошує, що це не обов'язково.

За словами представників YASNO, достатньо мати електронну квитанцію про оплату за електроенергію, яку завжди можна переглянути у своєму особистому кабінеті на їхньому сайті та завантажити, якщо потрібно мати копію платежу.

«У будь-якому разі, без паперів зручніше. А ще екологічніше - ви зберігаєте дерева. Онлайн-квитанція про оплату має ту саму силу, як і друкована, тому покладіться на диджитал», - зазначили у повідомленні.

Крім того, ви можете взагалі відмовитися від паперових рахунків, які приходять вам поштою, і зручно користуватись онлайн-сервісами, такими як мобільний додаток, чатбот у Вайбері, Телеграм чи особистий кабінет на сайті YASNO, що доступні за відповідними посиланнями для мешканців Києва, Донецької та Дніпропетровської областей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва