РНБО спільно з TikTok блокуватиме сумнівні акаунти – заступниця керівника ЦПД Бондарчук

19:02, 16 квітня 2024
Уже напрацьована модель реагування на сумнівні акаунти і їх почнуть блокувати «зовсім скоро».
РНБО спільно з TikTok блокуватиме сумнівні акаунти – заступниця керівника ЦПД Бондарчук
Джерело фото: Matt Cardy / Getty Images
Слідкуйте за актуальними новинами у соцмережах SUD.UA

Центр протидії дезінформації при РНБО спільно з TikTok напрацювали модель реагування на сумнівні акаунти і почне блокувати такі канали «зовсім скоро». Про це в розповіла заступниця керівника ЦПД Аліна Бондарчук.

«Ми вже маємо список акаунтів, які не варто переглядати. Він є на сайті ЦПД і в усіх соцмережах. Ми дали цей список і далі перейдемо до блокування. Буквально ще пару днів і вже почнемо блокувати їх», - повідомила вона.

При цьому Бондарчук наголосила, що якщо контент з цих заблокованих акаунтів буде з'являтись на інших каналах, вони будуть заблоковані автоматично вже навіть без скарг.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що Центр протидії дезінформації розпочав офіційну співпрацю з адміністрацією соцмережі TikTok, щоб протистояти поширенню російської пропаганди на платформі.

«Якщо вам відомі ТіkTok-канали, які ведуть підривну діяльність проти України і ви хочете долучитись до очищення українського інформаційного простору від російського сміття, надсилайте посилання на ворожі ресурси на електронну адресу [email protected]», – додали в Центрі.

Як писала «Судово-юридична газета», народні депутати від різних фракцій у законопроекті про регулювання Telegram пропонують висунути вимоги до соцмережі.

Це випливає із зареєстрованого законопроекту 11115, про який раніше писала «Судово-юридична газета»Зокрема Telegram зобов’яжуть на вимогу Національної ради розкривати структуру власності, а також джерела фінансування, призначити свого представника в Україні, забороняти поширення певної інформації, забезпечувати право на відповідь тощо.

Також стало відомо, що під час обговорення законопроекту 11115, який може врегулювати Telegram і контент, що публікується в цій мережі, ініціатори висувають ідею зробити це за принципом Facebook.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал t.me/sudua та на Google Новини SUD.UA, а також на наш VIBER, сторінку у Facebook та в Instagram, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Відповідальності за порушення правил військового обліку не уникнути – ефір на Право ТВ
Сьогодні день народження святкують
  • Наталія Добрівська
    Наталія Добрівська
    суддя Окружного адміністративного суду міста Києва