Уряд вніс до Ради три законопроекти щодо видобутку бурштину

20:28, 8 октября 2019
Проте тексти законопроектів на сайті ВР ще не з'явилися.
Уряд вніс до Ради три законопроекти щодо видобутку бурштину

У вівторок, 8 жовтня, Кабмін вніс до Верховної Ради три проекти законів про видобуток бурштину. Про це повідомляє офіційний сайт парламенту.

На даний момент тексти проектів ще не опубліковані на сайті Ради.

Наразі документи передані на розгляд керівництву.

Зокрема, на сайті парламенту зареєстрували наступні проекти законів: №2240 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання питання видобутку бурштину», №2241 «Про внесення зміни до статті 252 Податкового кодексу України щодо впорядкування розміру ставки рентної плати за користування надрами для видобутку бурштину», №2242 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо розподілу рентної плати за користування надрами для видобутку бурштину».

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» писала, що 12 серпня президент Володимир Зеленський відвідував Житомирську область. На нараді з місцевою владою, зокрема, розглядали питання незаконного видобутку бурштину. На зустрічі Зеленський попросив звільнити керівників поліції у 9 районах та очільників СБУ у Рівненській, Волинській та Житомирській областях через причетність до схем із незаконного видобутку бурштину.

Також ми повідомляли, що Президент України доручив скасувати земельний мораторій, легалізувати гральний бізнес і видобуток бурштину.

Додамо, що Кабінет міністрів ухвалив пакет проектів законів для впорядкування діяльності з видобутку бурштину.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нові реалії судової влади України: як ухвалювали законопроект №1008
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Борис Желик
    Борис Желик
    председатель Хозяйственного суда Черновицкой области