Відновлення конкурсів на держслужбу: Рада проводить позачергове засідання, трансляція

12:00, 23 февраля 2021
Рада зібралася для повторного розгляду ветованого Зеленським закону.
Відновлення конкурсів на держслужбу: Рада проводить позачергове засідання, трансляція

У вівторок, 23 лютого, о 12.00 згідно з порядком денним, відбудеться позачергове пленарне засідання п’ятої сесії Верховної Ради України дев'ятого скликання.

На засіданні планується повторно розглянути Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби», № 4531 з пропозиціями Президента України від 18.02.2021.


 13:12  На голосування для врахування було поставлено дві правки Президента України, які за результатами голосування народні депутати підтримали.

Верховна Рада 267 голосами прийняла Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» в цілому з урахуванням пропозицій Президента України.

Головуючий закрив позачергове пленарне засідання.


 12:42  Голова підкомітету Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олександр Корнієнко доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти всі пропозиції Президента України до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» та прийняти Закон в цілому. У разі прийняття всіх пропозицій Президента України та Закону в цілому доручити Комітету при підготовці тексту Закону на підпис Голові Верховної Ради України здійснити його техніко-юридичне доопрацювання спільно з Головним юридичним управлінням Апарату Верховної Ради України.

В обговоренні беруть участь представники депутатських фракцій і груп.


 12:28  Головуючий надав слово для виступу Представнику Президента України у Верховній Раді Руслан Стефанчуку.

Руслан Стефанчук доповів пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби з пропозиціями Президента України від 18 лютого 2021 року" №4531.

Він звернувся до народних депутатів з проханням підтримати пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби з пропозиціями Президента України від 18 лютого 2021 року" №4531.

Доповідач відповів на запитання народних депутатів.


 12:17 Із заявою від двох фракцій виступила народний депутат Марія Мезенцева. На її пропозицію народні депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у лютому 2015 р. у м. Харків під час мирної ходи трьох мирних громадян.

Із заявою від двох фракцій виступив народний депутат Олександр Колтунович. У заяві йшлося про зміну політичного курсу держави, тарифної політики тощо.

Головуючий повідомив, що є заява від двох фракцій про реальну перерву, у якій міститься пропозиція про надання можливості для виступів представників депутатських фракцій і груп під час обговорення Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби" з пропозиціями Президента України від 18 лютого 2021 року №4531.


 12:10 Для участі у позачерговому засіданні зареєструвалося 295 народних депутатів.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив позачергове пленарне засідання.

Він зазначив, що позачергове засідання проводиться у зв’язку з вимогою Президента України про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України дев’ятого скликання та відповідно до частини восьмої статті 19 Регламенту Верховної Ради України:


 

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Зеленський ветував закон про відновлення конкурсів на держслужбу.

Також ми писали, чому Зеленський ветував закон про відновлення конкурсів на держслужбу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Компенсація суддівської винагороди за карантин та зарплата апарату судів: що робити
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Иващук
    Владимир Иващук
    судья Ровненского апелляционного суда
загрузка...