Конкурс на посаду директора Бюро економічної безпеки: хто представлятиме Раду у Комісії

18:27, 12 мая 2021
Народні депутати прийняли рішення делегувати Олексія Ушакова до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора БЕБ від Комітету з питань правоохоронної діяльності.
Конкурс на посаду директора Бюро економічної безпеки: хто представлятиме Раду у Комісії
Джерело фото: agronews.ua

12 травня відбулося спеціальне відкрите засідання Комітету з питань правоохоронної діяльності, на якому у режимі відеоконференції розглянуто питання про відбір представника Верховної Ради до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки України за поданням Комітету, передає офіційний сайт парламенту.

Голова Комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастирський повідомив, що на розгляд Комітету представники громадських об’єднань, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації подали сім кандидатур.

Кандидати відповіли на запитання народних депутатів.

Під час рейтингового голосування найбільшу кількість голосів набрала кандидатура Олексія Ушакова, висунутого громадським об’єднанням «Волонтерський рух «Спільна мета».

Народні депутати прийняли рішення делегувати Олексія Ушакова до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Бюро економічної безпеки від Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Довідка: Згідно зі статтею 15 Закону «Про Бюро економічної безпеки України», Директор Бюро економічної безпеки призначається на посаду Кабінетом Міністрів за поданням Прем’єр-міністра за пропозицією комісії з проведення конкурсу.

До складу комісії з проведення конкурсу на зайняття даної посади входять:

 • три особи, визначені Радою національної безпеки і оборони України;
 • три особи, визначені Кабінетом Міністрів;
 • дві особи, визначені Верховною Радою за поданням Комітету, до предмета відання якого належать питання системи оподаткування;
 • одна особа, визначена Верховною Радою за поданням комітету, до предмета відання якого належать питання організації та діяльності правоохоронних органів, оперативно-розшукової діяльності.

Членом конкурсної комісії може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту, бездоганну ділову репутацію, високі професійні і моральні якості.

Раніше «Судово-юридична газета» розповідала, як податковий комітет обирав тих, хто буде обирати директора Бюро економічної безпеки.

Також ми писали, що Міністр юстиції України Денис Малюська виніс на розгляд Уряду проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про утворення Бюро економічної безпеки України». Вищезазначений проект планують розглянути сьогодні на засіданні Уряду. Якщо його ухвалять, то створення Бюро економічної безпеки розпочнеться вже відсьогодні.

Додамо, Кабмін затвердив постанову створення Бюро економічної безпеки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Інна Зубченко
  Інна Зубченко
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Юрій Чопко
  Юрій Чопко
  суддя Господарського суду Тернопільської області
 • Віктор Школяров
  Віктор Школяров
  суддя Верховного Суду України
 • Сергій Гирич
  Сергій Гирич
  голова Личаківського районного суду м. Львова
загрузка...