ВРП призначила Ольгу Кравченко на посаду першого заступника голови ДСА

12:31, 31 января 2019
Ольга Кравченко обійняла посаду на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства.
ВРП призначила Ольгу Кравченко на посаду першого заступника голови ДСА
Следите за актуальными новостями в соцсетях SUD.UA

У четвер, 31 січня, Вища рада правосуддя розглянула питання про призначення на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України Ольги Олександрівни Кравченко, яка є другим за результатами конкурсу кандидатом, передає прес-служба ВРП.

Доповідач — член Вищої ради правосуддя Тетяна Малашенкова поінформувала, що Вища рада правосуддя, згідно з пунктом 19 частини першої статті 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», призначає на посаду та звільняє з посади голову Державної судової адміністрації України та його заступників.

Згідно зі статтею 29 Закону України «Про державну службу», другий за результатами конкурсу кандидат на зайняття вакантної посади державної служби має право на призначення на таку посаду протягом одного року з дня проведення конкурсу, якщо посада стане вакантною, а також якщо переможець конкурсу відмовився обійняти посаду або йому відмовлено у призначенні за результатами спеціальної перевірки.

За результатами спеціальної перевірки щодо Ольги Олександрівни Кравченко інформації, що перешкоджає зайняттю нею посади, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посади з підвищеним корупційним ризиком, не виявлено.

Відповідно до перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади», до Ольги Олександрівни Кравченко не застосовуються заборони, передбачені частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади».

Вища рада правосуддя вирішила призначити Ольгу Олександрівну Кравченко на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України з дати початку фактичного виконання нею посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства.

Нагадаємо, що за результатами конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя переможцем конкурсу на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України визначено Нелю Євгенівну Привалову, другим за результатами конкурсу  кандидатом на зайняття цієї посади визначено Ольгу Олександрівну Кравченко (протокол засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя від 2 лютого 2018 року №3).

Проте рішенням Вищої ради правосуддя від 24 травня 2018 року №1530/0/15-18 Приваловій Н.Є. відмовлено у призначенні на посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що рішенням Вищої ради правосуддя від 17 січня 2019 року №142/0/15-19 оголошено конкурс на зайняття посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя: голови Державної судової адміністрації України та заступника голови Державної судової адміністрації України.

Також нам стало відомо, що ВРП затвердила Положення про Державну судову адміністрацію України.

Крім того, Вища рада правосуддя 17 січня 2019 року розглянула питання про погодження Типового положення про апарат суду.

 

Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Telegram канал Sud.ua
Ответственности за нарушение правил военного учета не избежать – эфир на Право ТВ
Главное о суде
Сегодня день рождения празднуют
 • Олександр Карташов
  Олександр Карташов
  суддя Луганського апеляційного суду
 • Тетяна Стрелець
  Тетяна Стрелець
  суддя Верховного Суду у Касаційному адміністративному суді
 • Олена Фаріонова
  Олена Фаріонова
  заступник голови Миколаївського апеляційного суду