Перше судове засідання щодо скарги ДСА стосовно проведених НАБУ обшуків

11:10, 10 мая 2019
Солом’янський суд розглядає справу щодо повернення вилученого під час обшуку майна.
Перше судове засідання щодо скарги ДСА стосовно проведених НАБУ обшуків

8 квітня у Солом’янському районному суді Києва відбулося перше судове засідання у справі №760/11831/19 щодо скарги, поданої Державною судовою адміністрацією України в особі в.о. голови Гізатуліної Л. В., на бездіяльність детектива НАБУ щодо повернення тимчасово вилученого у рамках кримінального провадження майна.

Наразі оголошено перерву до 23 травня у зв’язку з клопотанням представника НАБУ для надання до суду витягу з відповідного кримінального провадження, що підтвердить повноваження сторони.

Нагадаємо, раніше «Судово-юридична газета» висвітлювала проведення НАБУ обшуку в ДСА, під час якого й було вилучено майно, що стало причиною подання зазначеної вище скарги.

У самому НАБУ відразу прокомментували обшуки, відзначивши, що слідча дія санкціонована і проводиться у межах розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого привласнення коштів під час здійснення закупівель оргтехніки для потреб судів України за кошти державного бюджету. Попередня правова кваліфікація — ч. 5 ст. 191 КК України. Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ розпочали навесні 2018 року.

Нагадаємо, одним з основних питань до ДСА стала якість закупленого раніше обладнання для функціонування системи «Аккорд», адже у її роботі виник цілий ряд технічних проблем.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Почему в Венецианской комиссии недовольны судебной реформой от Зеленского
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Сергій Вельможний
    Сергій Вельможний
    член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Яна Глущенко
    Яна Глущенко
    суддя Шостого апеляційного адміністративного суду
загрузка...