Голова ДСА про бюджет-2020: з 27 тисяч лише 1800 забезпечено фондом заробітної плати

15:10, 20 сентября 2019
З 27 тисяч працівників апарату судів лише 1800 забезпечено фондом заробітної плати при середньомісячній зарплаті 19 тисяч грн, — голова ДСА Зеновій Холоднюк.
Голова ДСА про бюджет-2020: з 27 тисяч лише 1800 забезпечено фондом заробітної плати

Під час засідання Ради суддів України, яке відбувається 20 вересня в Херсоні, голова Державної судової адміністрації Зеновій Холоднюк прокоментував проект державного бюджету на 2020 рік в частині забезпечення оплати праці працівників апарату.

«Що стосується суддівської винагороди — на 100% суддівська винагорода забезпечена фондом оплати праці.

Що ж стосується працівників апарату судів — то з 27 тисяч працівників апарату, які є на сьогоднішній день, лише 1800 забезпечено фондом заробітної плати при середньомісячній зарплаті 19 тисяч грн», — підкреслив Зеновій Холоднюк.

Окрім того, проект не передбачає достатніх сум на капітальні видатки, тобто на той же ремонт будівель судів.

За його словами, наразі ДСА веде постійно роботу з урядом, зокрема з Міністерством фінансів, для виправлення такої ситуації та врахування пропозицій судової влади, і там є відповідне розуміння.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Рада суддів звернеться до Верховної Ради щодо перегляду видатків державного бюджету на суди.

Також під час засідання РСУ голова ДСА Зеновій Холоднюк повідомив, що в листопаді кількісна потреба в суддях та працівниках апарату може бути переглянута.

Ще РСУ розглянула декілька важливих питань, серед яких проблема неприйняття судами документів, поданих через підсистему електронного суду.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Наталія Блажівська про те, як судові рішення впливають на економічну політику держави
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Владимир Кифлюк
    Владимир Кифлюк
    судья Апелляционного суда Черновицкой области