Визначено, хто проведе установчий з’їзд арбітражних керуючих

13:49, 8 ноября 2019
Поважний захід проведе найстарший арбітражний керуючий, якому 83 роки.
Визначено, хто проведе установчий з’їзд арбітражних керуючих

Установчий з’їзд арбітражних керуючих, підготовку якого завершує Міністерство юстиції України, проводитиме найповажніший за віком представник цієї професії. Це — арбітражний керуючий Ігор Борисович Завертайний, якому 83 роки. Сьогодні він зустрівся із міністром юстиції.

За словами голови Національної професійної спілки арбітражних керуючих України Анатолія В’язовченка, який також був присутній на зустрічі, найстарший арбітражний керуючий обговорив з міністром, як найкраще провести з’їзд, де буде утворено єдину саморегулівну організацію арбітражних керуючих.

Міністр юстиції Денис Малюська запевнив гостей, що особисто контролює процес підготовки установчого з'їзду, а також вислухав пропозиції щодо внесення деяких змін до порядку проведення установчого з'їзду.

«Судово-юридична газета» вже писала, що Мін’юст знає, за яких умов надасть арбітражним керуючим самостійності. Також ми говорили про новий Кодекс з процедур банкрутства та утворення єдиної СРО арбітражних керуючих із заступником міністра юстиції Валерією Коломієць.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Замечания КСУ к законопроекту Зеленского о сокращении депутатов до 300 учтены не будут
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Инна Калугина
    Инна Калугина
    судья Апелляционной палаты Высшего антикоррупционного суда
  • Николай Мисечко
    Николай Мисечко
    судья Оболонского районного суда Киева