В Раді пропонують зменшити фінансування органів влади

16:00, 25 марта 2020
В опозиції переконані, що зволікання із діями негативно вдарить по економіці.
В Раді пропонують зменшити фінансування органів влади

Для підтримки населення та економіки в умовах епідемії коронавірусу необхідно зменшити фінансування органів влади. Про це в коментарі «Судово-юридичій газеті» зазначила член комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутат від «Опозиційної платформи  За життя» Наталія Королевська.

За її словами, в умовах пандемії коронавірусної інфекції та масштабної економічної кризи «є тільки три головні критерії, на які повинні бути орієнтовані прийняті урядом і владою рішення».

«Перше — здоров'я людей, підтримка медицини і забезпечення медичних працівників та медзакладів необхідним обладнанням, тест-системами, засобами захисту та медикаментами. Друге — підтримка економіки, малого та середнього бізнесу, самозайнятого населення, збереження робочих місць і заробітних плат працівників. І третє — забезпечення роботи всієї соціальної інфраструктури, захист людей похилого віку, соціально вразливих категорій громадян. Для цього потрібно терміново провести секвестр державного бюджету, зменшити фінансування органів влади і прибрати з нього усі неефективні витрати, направивши кошти на фінансування і підтримку цих трьох найважливіших завдань», — відзначила депутат. 

Також вона наголосила, що влада «зобов'язана зупинити економічне мародерство, всі можливості контролюючих органів направити на ціновий контроль і погасити зростання цін на продукти першої необхідності».

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков запропонував антикризовий план через наближення економічної кризи та для боротьби із коронавірусом.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Суди і коронавірус: як суди можуть працювати в умовах карантину
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Татьяна Дроботова
    Татьяна Дроботова
    судья Кассационного хозяйственного суда Верховного Суда
  • Станислав Погребняк
    Станислав Погребняк
    член Квалификационно-дисциплинарной комиссии прокуроров в 2017-2019 гг.