Судді, яка розглядає справу стосовно символіки дивізії «Галичина», погрожують фізичною розправою

13:40, 25 сентября 2020
Олена Кузьмишина отримала погрози фізичною розправою під час розгляду резонансної справи щодо символіки дивізії «Галичина».
Судді, яка розглядає справу стосовно символіки дивізії «Галичина», погрожують фізичною розправою

Як стало відомо «Судово-юридичній газеті», суддя Шостого апеляційного адміністративного суду Олена Кузьмишина в ході розгляду резонансної справи почала отримувати погрозливі повідомлення на свою адресу наступного характеру:

«Героям – Слава. Ворогам – Смерть.

Це - нагадування всім ворогам та зрадникам України, що на них чекає. З люттю та ненавистю заявляємо, що всі співробітники та судді Окружного адміністративного суду Києва оголошуються посіпаками путінсько-кремлівських сепаратистів та їхніх холопів у владі, а у разі, якщо ви відмовите у задоволенні апеляційної скарги, це не пройде вам безкарно!

Лише допускаючи думку про те, що символіка дивізії "Галичина" може бути визнана нацистською, ви не лише плюєте на нашу історію, не лише витираєте ноги об істинних захисників України – ви вклоняєтесь та лижете ноги окупантові та одвічному ворогові нашої нації! Ви потураєте йому в прагненні знищити Україну, її Історію, її Героїв!

Ми не допустимо цього!

Ви зобов’язані скасувати злочинне рішення Окружного адміністративного суду Києва та офіційно заявити, що символіка дивізії "Галичина" не є нацистською, - та публічно вибачитись перед народом України, а головне – перед нащадками мужніх Воїнів, що поклали своє життя на захист нашої нації!

Інакше – запалають смолоскипи розплати.

Ми прийдемо до кожного – і вся Україна бачитиме ваші криваві сльози покути. Весь народ спостерігатиме за праведним вогнем, що пожере ваші нажиті зрадою маєтки. Кожен патріот особисто пояснить і вам, і вашим сім’ям, що Україна, а не брудні путінські срібняки, понад усе. Ми покажемо вам, якими насправді є нацисти! Нас не зупинить ніщо – бо за нами Бог, Нація та Україна!

Слава Україні! Слава Героям! Смерть ворогам!!!».

В зв’язку з такими погрозами розправою фізичного характеру Службою судової охорони прийнято рішення про забезпечення охорони її особисто та її сім’ї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Сегодня день рождения празднуют
  • Людмила Гізатуліна
    Людмила Гізатуліна
    заступник голови Державної судової адміністрації України у 2014-2022 рр.
загрузка...