Як буде здійснюватись оплата витрат, пов’язана зі здобуттям освіти дітьми працівників дипломатичної служби

13:27, 3 марта 2021
Оплата витрат, пов’язаних зі здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби, середньої освіти буде здійснюватись, у розмірі 6000 доларів США за навчальний рік.
Як буде здійснюватись оплата витрат, пов’язана зі здобуттям освіти дітьми працівників дипломатичної служби

На сьогоднішньому засіданні Уряд планує затвердити Порядок оплати витрат пов’язаних зі здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби, направлених у довготермінове відрядження, дошкільної та загальної середньої освіти.

Так, відповідною постановою пропонується визначити новий підхід до механізму та умов оплати витрат, пов’язаних зі здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби, направлених у довготермінове відрядження, дошкільної та загальної середньої освіти на території держави розміщення закордонної дипломатичної установи України для забезпечення належного рівня реалізації соціальних гарантій.

Зокрема, документом пропонується визначити граничні суми коштів для оплати витрат пов’язаних зі здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби дошкільної та загальної середньої освіти за навчальний рік на одну дитину, на підставі відповідної інформації закордонних дипломатичних установ.

Зазначається, що оплата витрат пов’язаних зі здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби такої освіти буде здійснюватись за рахунок коштів державного бюджету.

Так, оплата витрат, пов’язаних зі здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби дошкільної освіти, буде здійснюватись для дітей віком від одного до шести (семи) років, у розмірі фактичної суми таких витрат, але не більше 3000 доларів США за навчальний рік на одну дитину.

Оплата витрат, пов’язаних зі здобуттям середньої освіти, буде здійснюватись для дітей віком від шести (семи) років до вісімнадцяти років, також у розмірі фактичної суми таких втрат, але не більше 6000 доларів США за навчальний рік на одну дитину.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, як у Кабміні планують зберегти робочі місця у суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Плюс 600 млн на суди та відстрочка виконання рішень по соціальним спорам: чи підтримають депутати
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Наталія Половінкіна
  Наталія Половінкіна
  суддя Чернівецького апеляційного суду
 • Наталя Шаптала
  Наталя Шаптала
  голова Конституційного Суду України у 2019 р.
 • Анатолій Ясельський
  Анатолій Ясельський
  голова Святошинського районного суду міста Києва
 • Наталія Новікова
  Наталія Новікова
  суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...