Трьох суддів з Криму притягнуто до дисциплінарної відповідальності

19:35, 8 февраля 2019
Перша Дисциплінарна палата ВРП внесла подання про звільнення трьох суддів з посад.
Трьох суддів з Криму притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Рішеннями Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 8 лютого 2019 року суддів Сакського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим Копичинського Олександра Васильовича, Нахімовського районного суду міста Севастополя Єзерського Петра Олександровича та окружного адміністративного суду міста Севастополя Майсак Олену Іванівну притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Про це повідомила прес-служба ВРП. Як зазначається, до вказаних суддів застосоване дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення судді з посади.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що ВРП тимчасово відсторонила суддю із Харківської областіСуддю Вовчанського районного суду Ірину Уханьову відсторонено від правосуддя на шість місяців.

Також ми повідомляли, що ВРП тимчасово відсторонила від здійснення правосуддя суддю з Полтавської області. Суддю Михайла Кульбака. відсторонено від правосуддя на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя.

Крім того, ми писали, що Вища рада правосуддя продовжила строк тимчасового відсторонення від правосуддя судді з Маріуполя. Рішення було прийнято у зв’язку з притягненням судді до кримінальної відповідальності.

Також нам стало відомо, що ВРП розглянула матеріали щодо звільнення суддів за загальними обставинами, а саме: у зв’язку з поданням заяв про відставку. Раніше судді написали відповідні заяви.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Яким транспортом користуються депутати та чи підтримують збільшення вартості проїзду у столиці
Яким транспортом користуються депутати та чи підтримують збільшення вартості проїзду у столиці
Loading...
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
  • Антон Чередко
    Антон Чередко
    суддя Центрального апеляційного господарського суду
загрузка...