Стало відомо, коли розпочнеться конкурс на посаду керівника Антикорупційного суду

14:07, 22 марта 2019
Строк подання документів — з 10 по 25 квітня.
Стало відомо, коли розпочнеться конкурс на посаду керівника Антикорупційного суду

22 березня 2019 року відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя, під час якого ухвалено надати Державній судовій адміністрації України інформацію про строк подання документів кандидатами на зайняття посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя — керівника апарату Вищого антикорупційного суду, а також про час, дату та організацію проведення перевірки володіння іноземними мовами.

У засіданні взяли участь голова Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя Малашенкова Т.М., члени Комісії Комков В.К., Лукаш Т.В., Прилипко С.М., Суховий В.Г., Голубицький С.С., Моніч Б.С., Гребенюк Т.Д.

Комісія розглянула пропозиції Комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя та ухвалила надати ДСА України інформацію про строк подання документів кандидатами на зайняття посади керівника апарату Вищого антикорупційного суду — з 10 квітня 2019 року по 25 квітня 2019 року. 

Також Комісія підтримала пропозицію Комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя затвердити рівень завдань, який повинен відповідати критеріям рівня володіння іноземною мовою «В1» за системою володіння іноземними мовами, що використовується в Європейському Союзі; затвердити завдання та критерії оцінювання вирішення завдань для перевірки володіння іноземними мовами кандидатами на зайняття посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя — керівника апарату Вищого антикорупційного суду.

Крім того, прийнято рішення залучити до участі у перевірці володіння кандидатами на зайняття вказаних посад іноземною мовою, що є однією з офіційних мов Ради Європи, експертів Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування за сприяння Національного агентства України з питань державної служби.

Члени Комісії ухвалили рішення провести перевірку володіння іноземними мовами кандидатами на зайняття посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя — керівника апарату Вищого антикорупційного суду 13 травня 2019 року о 09:00 впродовж двох годин з моменту отримання ними завдань.

Конкурс на зайняття посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя — керівника апарату Вищого антикорупційного суду буде проведено 13 травня 2019 року о 12:00 за адресою: місто Київ, вул. Студентська, 12а (проведення тестування).

Під час засідання члени Комісії також розглянули запит адвоката Чеботарьова В.П., який представляє інтереси Трегуба Г.І. — кандидата на зайняття посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя — голови ДСА України. 

Протокол засідання Комісії від 22 березня 2019 року буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що Вища кваліфікаційна комісія суддів України оприлюднила результати конкурсу до Антикорсуду.

Крім цього, відомо, що Верховний Суд визначив особливості представництва депутатів у судах.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Овсієнко
  Андрій Овсієнко
  голова Вищої ради правосуддя в 2017-2021 рр.
 • Світлана Старовойтова
  Світлана Старовойтова
  суддя Дніпровського районного суду міста Києва
 • Лариса Бородіна
  Лариса Бородіна
  суддя Східного апеляційного господарського суду
 • Інна Клочко
  Інна Клочко
  суддя Деснянського районного суду міста Києва
 • Микола Шатерніков
  Микола Шатерніков
  суддя Господарського суду Харківської області
загрузка...