Звіряче вбивство харків’янина: суд ухвалив рішення на користь матері загиблого

11:42, 28 марта 2019
Жінка отримає понад 900 тисяч гривень матеріального відшкодування.
Звіряче вбивство харків’янина: суд ухвалив рішення на користь матері загиблого

Хмільницький міський районний суд повністю задовольнив цивільний позов матері вбитого наприкінці 2017 року Віталія Мироненка про відшкодування шкоди, завданої їй внаслідок вчинення кримінального правопорушення. Відповідачі мають заплатити жінці понад 900 тисяч гривень.

У січні 2019 року Тамара Мироненко звернулась із позовом до Хмільницького міськрайонного суду до Станіслава Коваля та Олександра Ковальчука про стягнення з відповідачів матеріальної та моральної шкоди, витрат на поховання та встановлення надгробного пам’ятника вбитому сину.

Позивач довела, що внаслідок вчинених відповідачами дій — вбивства її сина, затоплення тіла та автомобіля Віталія Мироненка, пограбування квартири потерпілої — вона зазнала не лише моральних страждань, а й зміни звичних умов життя.

Суд критично оцінив та відхилив заяву відповідача О. Ковальчука щодо зменшення суми матеріальної та моральної шкоди.

Враховуючи, що протягом однієї доби позивачка втратила сина, майно та грошові кошти, суду було доведено, що саме незаконні дії відповідачів призвели до моральних страждань та матеріальних втрат Т. Мироненко. Рішення Хмільницького міськрайонного суду може бути оскаржене до Вінницького апеляційного суду Вінницької області протягом 30 днів з дня його проголошення.

«Наприкінці грудня 2017 року у Хмільнику було скоєно вбивство 32-річного місцевого жителя. Спочатку чоловіка вважали безвісти зниклим, лише у січні 2018 року правоохоронці знайшли не лише тіло вбитого В. Мироненка разом із його автомобілем у кар’єрі, а й тих, хто скоїв злочин. Вбивця молотком наніс удари жертві, а потім поклав тіло у багажник автомобіля та скинув у кар’єр неподалік міста Хмільника. Перед тим, як затопити автомобіль із вбитим, злочинець забрав особисті речі жертви, серед яких ключі від квартири. С. Коваль та О. Ковальчук пограбували квартиру, у якій проживав вбитий разом із матір’ю. Злочин було розкрито після вчинення розбійного нападу на підприємця та затримання злочинців, один з яких зізнався у скоєнні умисного вбивства та розповів, де сховав тіло жертви із автомобілем. За скоєння кримінальних правопорушень Вінницьким міським судом винуватців засуджено до 13 та 7 років ув’язнення з конфіскацією майна», — йдеться у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що суд покарав працівницю поліції, яка знущалася з безхатька.

Крім цього відомо, що суд посилив покарання начальниці поштового відділення, яка підробляла підписи і привласнювала кошти.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Верховный Суд собрался на Пленум, ПРЯМОЙ ЭФИР
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Андрій Дришлюк
    Андрій Дришлюк
    заступник голови Одеського апеляційного суду
  • Наталія Кухарська
    Наталія Кухарська
    суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області
загрузка...