Незаконна закупівля 26 автомобілів швидкої: до справи долучені письмові докази

16:49, 29 марта 2019
26–27 березня суд розглядав справу.
Незаконна закупівля 26 автомобілів швидкої: до справи долучені письмові докази

У Комунарському районному суді Запоріжжя за участі прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури 26–27 березня 2019 року відбувся судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням головного лікаря КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня», колишнього начальника відділу матеріально-технічного забезпечення лікарні та колишнього директора ТОВ «Торговельно-фінансова компанія «ЛАЗ».

У ході засідань судом було долучено всі письмові докази сторони захисту та проведено огляд одного з автомобілів швидкої медичної допомоги.

У зв’язку з неявкою свідків у справі, які ще не були допитані, а також експертів заплановане на 28 березня 2019 року засідання було перенесено на 8 квітня 2019 року.

Раніше «Судово-юридична газета» інформувала, що САП повідомила про підозру судді Рахівського районного суду Закарпатської області, викритому на одержанні 10 тисяч гривень неправомірної вигоди.

Крім того, відомо, що САП повідомила про підозру 7 особам у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння особливо цінними землями Національної академії аграрних наук України у 2013–2014 роках.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Кто «обкакался»: Украина или МВФ, и что с судебной реформой – мнение народных депутатов
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Александра Жуковская
    Александра Жуковская
    судья Дубенского горрайонного суда Ровненской области
  • Василий Гуменюк
    Василий Гуменюк
    судья Верховного Суда Украины
загрузка...