Північний апеляційний господарський суд провів перше судове засідання в EasyСon

17:00, 22 апреля 2020
Суди продовжують використовувати EasyСon для проведення засідань.
Північний апеляційний господарський суд провів перше судове засідання в EasyСon

22 квітня 2020 року Північним апеляційним господарським судом було вперше проведено відеоконференцію за допомогою онлайн-додатку «EasyСon». Про це повідомляє прес-служба суду.

Учасники справи можуть подати заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п’ять днів до судового засідання.

Нагадаємо, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» або Державною судовою адміністрацією України.

Наказом Державної судової адміністрації України від 08.04.2020 № 169 визначено порядок подання заяви про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, а також порядок підготовки та проведення судового засідання у режимі відеоконференції.

Проведення судових засідань в режимі відеоконференцзв’язку забезпечується за допомогою комплексу засобів та програмного забезпечення «EasyCon».

9 квітня 2020 року система введена в експлуатацію, а учасники судових процесів можуть звертатись із заявами про участь у засіданнях у режимі відеоконференції.

Раніше «Судово-юридична газета» писала про те, що «монополія» лише однієї програми для проведення відеоконференцій в судах недопустима - це обговорювали на засіданні робочої групи Комітету.

Крім того, ми розповідали про EasyCon та інші програми відеоконференції: чи полегшать вони комунікацію учасників адміністративного процесу.

Також ми давали покрокову інструкцію щодо реєстрації в EasyCon.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Зеленский: Россия может спровоцировать самую большую в истории радиационную аварию
Главное за день
Сегодня день рождения празднуют
 • Ірина Салійчук
  Ірина Салійчук
  начальник управління Верховного Суду
 • Людмила Салтан
  Людмила Салтан
  суддя Київського районного суду м. Одеси
 • Анатолій Єрьомін
  Анатолій Єрьомін
  суддя Вищого адміністративного суду України
загрузка...