Деснянський райсуд Києва припинив відправку поштової кореспонденції

14:12, 27 ноября 2020
Суд попросив громадян використовувати альтернативні способи для отримання повісток, повідомлень та іншої інформації із суду.
Деснянський райсуд Києва припинив відправку поштової кореспонденції

Деснянський районний суд міста Києва повідомив, що у зв’язку із  відсутністю достатнього фінансування на 2020 рік та забезпечення поштовими марками, суд тимчасово припинив відправку поштової кореспонденції. Про це йдеться на офіційному сайті суду.

«З метою своєчасного повідомлення про день та час судових засідань просимо використовувати сучасні альтернативні способи для отримання  повісток, повідомлень та іншої  інформації із суду,  в тому числі процесуальних документів (копій судових рішень, виконавчих листів тощо), а саме:

при подачі документів до суду надавати письмову згоду на надсилання судової повістки у вигляді SMS-повідомлень, вказуючи свій номер мобільного телефону;

ознайомитись з датою призначення справи до розгляду на веб-сайті Деснянського районного суду міста Києва у розділі «Громадянам»: Списки судових  справ,  призначених до розгляду за посиланням;

отримувати процесуальні документи  електронною поштою;

телефонувати до єдиного контакт-центру судової влади України за номером 0-800-501-492 (безкоштовно по всій території України);

отримувати процесуальні документи електронною поштою або через підсистему «Електронний суд», для чого необхідно:

Зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу (створити поштову скриньку електронного суду), розміщеній на офіційному вебпорталі Судової влади України за посиланням.

Для відображення справи у Вашому особистому електронному кабінеті необхідно через особистий електронний кабінет у підсистемі «Електронний суд» подати заяву про внесення даних РНОКПП до додаткових відомостей про учасника справи, в якій буде зазначений Ваш РНОКПП.

Також при зверненні до суду прохання повідомляти про всі відомі засоби зв’язку - офіційні адреси, адреси електронної пошти, номери телефонів свої та інших учасників провадження.

Про відновлення відправлення поштової кореспонденції буде повідомлено додатково», — сказано у повідомленні.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що нещодавно Оболонський райсуд Києва тимчасово припинив відправлення поштової кореспонденції. 

Нагадаємо, Дніпровський райсуд Києва припинив відправку поштової кореспонденції.

Також Печерський райсуд Києва обмежив відправку поштової кореспонденції

А ще Обухівський районний суд Київської області та Шевченківський райсуд Києва припинили відправку поштової кореспонденції. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути у курсі найважливіших подій. 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Відповідальність за керування авто в стані сп’яніння: що планують законодавці
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Игорь Грамчук
  Игорь Грамчук
  судья Хозяйственного суда Хмельницкой области
 • Михаил Грыцив
  Михаил Грыцив
  судья Большой Палаты Верховного Суда
 • Эдуард Швед
  Эдуард Швед
  судья Высшего административного суда Украины
 • Рано Аюпова
  Рано Аюпова
  судья Хозяйственного суда Харьковской области
загрузка...