ВРП продовжила строк надання суддями згоди на відрядження до Кривоозерського районного суду Миколаївської області

19:10, 29 апреля 2021
Судді, які виявили бажання бути відрядженими до вказаного суду, повинні до 9 травня 2021 року подати до Вищої ради правосуддя низку документів.
ВРП продовжила строк надання суддями згоди на відрядження до Кривоозерського районного суду Миколаївської області

Вища рада правосуддя відповідно до рішення від 29 квітня 2021 року № 983/0/15-21 продовжила строк надання суддями згоди на відрядження до Кривоозерського районного суду Миколаївської області до 9 травня 2021 року. Про це повідомляється на сайті ВРП. 

Як відомо, Вища рада правосуддя рішенням від 15 квітня 2021 року № 857/0/15-21 оголосила про початок процедури відрядження суддів до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, а саме 1 судді до Кривоозерського районного суду Миколаївської області.

Десятиденний строк подання документів закінчився 25 квітня 2021 року. Протягом зазначеного строку жоден суддя не надав згоди на відрядження до вказаного суду.

З метою врегулювання навантаження та забезпечення належних умов доступу до правосуддя у Кривоозерському районному суді Миколаївської області Вища рада правосуддя вирішила, що строк надання суддями згоди на відрядження до цього суду слід продовжити.

"Судді, які виявили бажання бути відрядженими до вказаного суду, повинні до 9 травня 2021 року подати до Вищої ради правосуддя такі документи:

згоду на відрядження до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, адресовану Вищій раді правосуддя, за формою згідно з додатком 1-2 до Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами);

довідку для розгляду питання щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя за формою згідно з додатком 2 до Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами);

інші документи згідно із зазначеним у згоді на відрядження переліком, які можуть бути враховані під час вирішення питання про відрядження судді.

Документи для відрядження можуть бути подані суддею особисто до Вищої ради правосуддя за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 12-А. Час для подання документів:

 • з понеділка по четвер з 08 год. 00 хв до 12 год. 00 хв та з 12 год. 45 хв до 16 год. 00 хв;
 • у п’ятницю з 08 год. 00 хв до 12 год. 00 хв та з 12 год. 45 хв до 15 год. 00 хв.

Також документи можна надсилати електронною поштою на адресу assistant@hcj.gov.ua.

У такому випадку документи мають бути відскановані окремими файлами у форматі PDF із зазначенням назви кожного з них. До них має бути додане відскановане у форматі PDF підтвердження про направлення оригіналів документів до Вищої ради правосуддя засобами поштового зв’язку (опис вкладення разом із розрахунковим документом)", — повідомляє Вища рада правосуддя.

Раніше «Судово-юридична газета» писала, що розпочалася процедура відрядження суддів до Кривоозерського районного суду Миколаївської області.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

 

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Что означает налоговая амнистия для граждан: комментируют народные депутаты
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Андрій Іванов
  Андрій Іванов
  суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області
 • Галина Бондаренко
  Галина Бондаренко
  суддя Голосіївського районного суду міста Києва
 • Ольга Кролевець
  Ольга Кролевець
  суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду
 • Сергій Стефанишин
  Сергій Стефанишин
  суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області
загрузка...