Розгляд кримінального провадження щодо ексголови Херсонської облради продовжуватиметься в райсуді Києва

17:39, 22 сентября 2021
Посадовець обвинувачується в організації вчинення за попередньою змовою групою осіб умисного тяжкого тілесного ушкодження потерпілій, яке спричинило її смерть, у спосіб, що має характер особливого мучення.
Розгляд кримінального провадження щодо ексголови Херсонської облради продовжуватиметься в райсуді Києва

Верховний Суд повідомляє, що розгляд кримінального провадження щодо ексголови Херсонської облради продовжуватиметься в райсуді м. Києва.

Так, 22 вересня колегія суддів Другої судової палати Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду залишила без задоволення клопотання захисника колишнього очільника Херсонської обласної ради, який просив направити матеріали кримінального провадження щодо цього експосадовця та іншої особи з Дніпровського районного суду міста Києва до Херсонського міського суду Херсонської області.

Ці особи обвинувачуються в організації вчинення за попередньою змовою групою осіб умисного тяжкого тілесного ушкодження потерпілій, яке спричинило її смерть, у спосіб, що має характер особливого мучення (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 121 КК України).

У ВС нагадують, що в липні 2020 року обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо цих осіб був скерований до суду. Із серпня 2020 року провадження розглядається в Дніпровському районному суді міста Києва.

«Принагідно зазначаємо, що в разі направлення кримінального провадження до іншого суду останній має розпочати судове провадження зі стадії підготовчого судового засідання незалежно від стадії, на якій в попередньому суді виникли обставини для передачі кримінального провадження (ч. 6 ст. 34 КПК України)», - сказано в повідомленні.

Повний текст ухвали ККС ВС у справі № 757/31502/20-к (провадження № 51-3576впс20) буде оголошено 27 вересня 2021 року об 11:00.

Із цією ухвалою можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Також «Судово-юридична газета» писала, за яких умов виключається кримінальна відповідальність за замах на умисне вбивство.

Крім того, ми повідомляли про те, що під Києвом знайдений мертвим суддя Печерського суду.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Нещеплених не допустять до роботи та навчання: чому у Києві протестували
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
  • Юрій Сіренко
    Юрій Сіренко
    голова Черкаського апеляційного суду
загрузка...