Рішення Великої Палати ВС: з’явився черговий дайджест судової практики

16:15, 4 марта 2019
Видання містить стислий огляд висновків ВП ВС, наданих у період з 11 по 17 лютого.
Рішення Великої Палати ВС: з’явився черговий дайджест судової практики

Прес-служба Верховного Суду опублікувала черговий дайджест судової практики Великої Палати Верховного Суду. Він охоплює рішення, ухвалені за період з 11 по 17 лютого 2019 року.

Огляд містить, зокрема, позиції щодо:

 • неможливості передачі майна, яке перебуває у комунальній власності, в оперативне управління установам (організаціям), які не були утворені відповідним органом місцевого самоврядування та не знаходяться в його підпорядкуванні;
 • юрисдикції спорів стосовно стягнення суми субсидії як набутої без достатньої правової підстави;
 • юрисдикції спорів щодо витребування з чужого незаконного володіння простих іменних акцій;
 • процесуальних наслідків розгляду звернень до суду з позовом, обумовленим неналежним реагуванням посадовою особою відділу поліції на заяву про кримінальне правопорушення;
 • юрисдикції спорів між органом місцевого самоврядування та господарським товариством про розірвання договору оренди земельної ділянки комунальної власності з підстав необхідності надання її для суспільних потреб.

З повним текстом видання можна ознайомитись за посиланням.

Раніше «Судово-юридична газета» повідомляла, що прес-служба ВС опублікувала огляд рішень Великої Палати Верховного Суду, ухвалених з 1 по 10 лютого 2019 року. Черговий дайджест судової практики містить стислий виклад низки важливих рішень.

Також ми повідомляли, що з’явився огляд судової практики Великої Палати Верховного Суду у справах, пов’язаних з кримінальними провадженнями. Дайджест містить стислий виклад висновків ВП ВС за 2018 рік.

Окрім того, прес-служба ВС опублікувала дайджест судової практики Великої Палати ВС у січні 2019 року. Огляд містить стислий виклад правових позицій ВП ВС щодо низки важливих питань.

Следите за самыми актуальными новостями в наших группах в Viber и Telegram.
Андрій Богдан про зміни до КПК щодо прав адвокатів, слідчих та прокурорів
Loading...
Сегодня день рождения празднуют
 • Дмитрий Костенко
  Дмитрий Костенко
  судья Окружного административного суда Киева
 • Андрей Бабаев
  Андрей Бабаев
  судья Харьковского окружного административного суда